E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

përgjime

Pse ndonjëherë na duket sikur smartfonët tanë na përgjojnë?

Reklamat që shohim në internet janë gjithnjë e më të sakta, aq shumë të përshtatura sipas interesave tona mbi ato që do të dëshironim...

”I gjeta ato, doktori i donte euro”/ Zbardhen të tjera përgjime të SPAK

Zbardhen të tjera përgjime të SPAK për rastin e kardiokirurgut të QSUT-së, Edvin Prifti i arrestuar një ditë më parë me 250 mijë euro...

Zbardhen përgjimet/ Sekretarja caktonte takimet për gjyqtaren Enkeleda Hoxha

Zbardhen të tjera përgjime nga dosja e arrestimit të gjyqtares së Krujës, Enkeleda Hoxha, sekretares së saj, Rukije Dervishi si dhe avokatit Aldo Tabaku. ‘BalkanWeb’...

Përgjimet/ Gazetarja zbulon emrin e prokurorit që do shkarkohet pas 3 ditësh

Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha ka zbuluar skemën korruptive në të cilën është e përfshirë gjyqtarja Enkelejda Hoxha dhe disa të dyshuar të...

Përgjimet e Antimafias italiane, Lala: SPAK i nisi hetimet që më 25 janar

Gazetarja Klodiana Lala ka folur në lidhje me hetimet e nisura nga Prokuroria e Posaçme (SPAK) për përgjimet e publikuara pak ditë më parë...

“Bullafiqi do të vdesë i vetëm”/ Dalin audiot tronditëse të mjekut të Maradonës

Pas zbulimit se mjeku Leopoldo Luke dhe psikiatria Agustina Kosaçov, të cilër janë në hetim për vdekjen e Diego Armando Maradonës, kanë falsifikuar disa...

Arian Çuri paralajmëron: Ka përgjime të tjera për Ndraghetën

Teologu dhe opinionisti i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çuri ka paralajmëruar përgjime të tjera lidhur me Ndragheta-n në Shqipëri. Teksa përballej në debat me...

Merrte para për legalizime, zbardhen përgjimet e kreut të Kadastrës së Beratit

Drejtori i ASHK-së Berat, Ervin Nelaj, 38-vjeç është arrestuar tre ditë më parë në banesën e tij, nga policia me urdhër të SPAK. Ai ishte...

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

I doli emri në përgjimet e Ndraghetas, reagon biznesmeni: Ja si është e vërteta

Biznesmeni Besnik Halili, i shoqërisë GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k., ka folur për herë të parë pas përmendjes së emrit të tij si ‘Niku’ në...

Të fundit

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...