E enjte, 1 Tetor, 2020
22 C
Tirana

KATEGORIA

Video Galeri

Jangsi, fshati kinez i dominuar nga xhuxhat

Të paktën 80 nga banorët e fshatit Jangsi në Kinë janë xhuxhë. Më i gjati prej tyre është 116 cm, më i shkurtri 63...

“Çfarëdo që të ndodhë, në të mirë e në të keq unë jam aty për ty”, Fifi shkon të takojë Fjolla Morinën në shtëpinë...

Pas caktimit të masës “arrest shtëpie” për shkak se u kap me 2 pistoleta në kufirin e Shqipërisë, këngëtarja Fjolla Morina është e izoluar...

La ndeshjen në mes për të shkuar në tualet, Murinjo e ndjek nga pas (VIDEO)

Një situatë e sikletshme ka ndodhur në fushën e blertë, ku lojtari i Totenhemit ka lënë ndeshjen në mes për të shkuar në tualet....

E pabesueshme/ Neymar tregon pak nga ‘magjia’ e tij me topin, ‘trullos’ futbollistin e Kosovës (VIDEO)

Neymar është një futbollist brazilian, i cili falë profesionalizmit di si të tërheqë vëmendjen. Në sajë të talentit të tij, ai ka arritur që të...

Artan Hoxha i publikon videon e rëndë Berishës, e nxjerr ‘blof’ për ekzekutimin e Azem Hajdarit (VIDEO)

Gazetari Artan Hoxha i ka publikuar një video ish-kryeministrit Berisha, duke e nxjerrë ‘blof’ për deklaratat që bëri mbrëmjen e djeshme në emisionin "Opinion",...

“Mullari i kashtës u dogj dhe lopët mbetën pa ngrënë”/ Plas sherri në “Përputhen”, Shqipja sqaron Tean (VIDEO)

Dje emisioni "Përputhen" u shëndërrua në një arenë lufte, ku vajzat shfaqën qefmbetjet me njëra-tjetrën. ‘Mollë e sherrit’ u kthye një postim në Instagram....

Beteja për Gjykatën e Lartë dhe lëvizja e Trump/ Shkëlqim Hajdari: Koha për të reflektuar nga politikanët shqiptarë

Presidenti Donald Trump emëroi gjykatësen Amy Coney Barrett, si anëtare të Gjykatës së Lartë, për të plotësuar vendin e mbetur bosh nga vdekja e...

Mrekullitë ndodhin/ Humbin 3 fëmijët në një aksident, pastaj bëhen me trinjakë

Në majin e vitit 2007, bashkëshortët Lori dhe Kris Kobëll në SHBA, përjetuan një tragjedi të madhe. Gruaja po kthehej në shtëpi me 3...

“Dielli do të ndriçojë për të gjithë shqiptarët!”, Meta del me mesazhin e fortë (VIDEO)

Në Ditën Ndërkombëtare të Turizmit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta thotë se është momenti për të reflektuar mbi domosdoshmërinë për t'i dhënë frymëmarrje këtij...

7 muaj me patentë, 21-vjeçari kapet nga policia duke qarkulluar me shpejtësi të frikshme

Policia Rrugore nuk ndalet me kontrollin e rreptë ndaj të gjithë shoferëve abuziv. Gjatë 5 orëve kontroll me radar e dragera janë pezulluar 22...

Të fundit

Vasili: Mazhorancës nuk i interesojnë listat e hapura, kërkojnë 30 qershor të dytë

Pas deklaratave të Damian Gjiknurit dhe Oerd Bylykbashit, në përfundim të mbledhjes së rradhës së Këshillit Politik foli për mediat edhe nënkryetari i LSI,...

Trump-Bajden, debati më i keq presidencial i të gjitha kohërave

Nga: Matthew Walther “The Week” Të martën në mbrëmje populli amerikan, ose të paktën ata miliona qytetarë të pafat që nuk zgjodhën të shihnin ndeshjen...

Greqia mbyll kufirin, Ministria e Jashtme: Kush do të përjashtohet nga urdhri

Për të shmangur një izolim të dytë, Greqia ka zgjatur masat kufizuese me Shqipërinë deri më 12 tetor, ku kufijtë do të mbeten të...

Parashikimi i motit për nesër/ Ku priten shtrëngata dhe reshje

Për nesër moti parashikohet me kthjellime dhe zhvillime vranësirash mesatare deri të dendura në jug dhe veriperëndim të vendit. Prej orëve të paradites e gjatë...

Spaho: Oligarkët kanë ndarë me Ramën dhe ministrat e tij 3 miliardë euro koncesione

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho i është përgjigjur kreut të grupit të PS, Taulant Balla, i cili tha se në 5 vitet e...