E premte, 30 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

Video

‘Edhe hajdut edhe bën si i çmendur’/ Vasili publikon videon e Ramës

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili akuzon kryeministrin Edi Rama për aferat e inceneratorëve, teksa thotë se është kapur me presh në dorë. Ai publikon një...

VIDEO/ Studentët demaskojnë Veliajn në zyrën e tij: Ti je vrasës i Ardit Gjoklajt

Disa aktivistë të Lëvizjes për Universitetin kanë demaskuar ditën e sotme kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, në zyrën e tij. Lëvizja për Universitetin ka publikuar...

“Lëri llafet, t’i biem shkurt. A do e lëpish apo jo?”/ Habit Valteri publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi

“Tik-Tok” është një nga trendet më “In” të momentit. Sikundër në çdo vend të botës edhe në Shqipëri, ky rrjet social po bën namin....

VIDEO/ Momenti historik kur Netanyahu i jep Hotit lajmin për njohjen e Kosovës nga Izraeli

Mediat kosovare kanë publikuar pamjet nga momenti kur kryeministri i Izraelit i jep Avdullah Hotit lajmin për njohjen e Kosovës nga vendi i tij. Ngjarja...

VIDEO/ I riu ekzekutohet te berberi, qëllohet disa herë me plumba në kokë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kolumbi, teksa një i ri është ekzekutuar gjatë kohës që po qethej te berberi. Pamjet janë regjistruar në...

VIDEO/ Neymar shpërdoron dy raste vetëm për vetëm me portierin

Po luhet mbrëmjen e sotme ndeshja mes Atalantës dhe PSG-së, e vlefshme për ‘Champions League’. Pak minuta më parë ka përfunduar pjesa e parë, me...

“U kthye nga një ferr plehrash në destinacion turistik”, Rama publikon videon

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e një videoje në rrjetin social Facebook. Në videon në fjalë shfaqet Belshi, ndërsa...

VIDEO/ Objekte të çuditshme fluturojnë mbi rrethinat e Tiranës

“Tiranatoday.al” ka bërë publike së fundmi disa pamje të rralla, ku shfaqen në ajër objekte të çuditshme. Siç mund ta shikoni edhe në videot e...

Nis me gol finalja e Kupës së Shqipërisë

Finalja e Kupës së Shqipërisë ka nisur me gol. Ka qenë skuadra e Teutës që ka realizuar me mbrojtësin Rustem Hoxha. Pas një goditje këndi,...

VIDEO/ Mbylli karrierën pas 20 vitesh, arbitri shpërthen në lot

Një arbitër portugez ka shpërthyer në lot pas përfundimit të ndeshjes së fundit në karrierën e tij. Prej 20 vitesh, Carlos Xistra drejton ndeshjet e...

Të fundit

Tërmeti/ 7 godina të rrënuara, njerëzit kërkojnë nën rrënoja (VIDEO)

Turqia pak çaste më parë është goditur nga një tjetër tërmet i fortë, i cili ka lënë pas dëme të mëdha. Tërmeti me magnitudë 6.6...

Tërmet me magnitudë 6.6 ballë në Turqi, shemben ndërtesat (VIDEO)

Një tërmet i fuqishëm ka goditur para pak minutash Turqinë. Lëkundjet janë ndjerë në Stamboll, Izmir, Çanakkale, Denizli dhe Bursa. Sipas Qendrës Evropiane të...

Tërmeti i fuqishëm godet Greqinë dhe Turqinë

Një tërmet me mangnitudë 6.6 të shkallës rihter është ndjerë sot në mesditë në Greqi dhe Turqi. Mediat vendase bëjnë me dije se epiqendra është...

Refuzoi të mbante maskën, politikani tërhiqet zvarrë në mes të Parlamentit

Politikani i njohur italian Vittorio Sgarbi, është përballur dje me një situatë jo të këndshme. Ai është nxjerrë me forcë nga Parlamenti i Italisë,...

KMSH dënon sulmet në Francë

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka reaguar pas sulmeve terroriste që ndodhën në Francë. KMSH-ja e cilëson vrasjen të pajustifikueshme, dhe se dënojnë të gjitha...