E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

përgjime

Përgjimet e EULEX-it për Dakon, Kryebashkiaku: Janë thashetheme!

Kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar pas akuzave të kreut të PD-së, Lulzim Basha se emri i tij rezulton në përgjimet...

A ka përgjime për Vangjush Dakon? Analisti: Opozita të flasë me fakte, ose të heshtë

Analisti Andi Bushati është shprehur se opozita duhet të flasë me fakte në lidhje me akuzat e bëra një ditë më parë, ku tha...

Zbardhen përgjime të reja për dosjen Tahiri-Habilaj/ “Lekët hidhen lart që të punojmë ne poshtë”

Gazetari Basir Çollaku ka publikuar sot të tjera përgjime në lidhje me Habilajt, grupin e trafikut të drogës të hetuar nga antimafia italiane dhe...

Berisha: Visho Ajazi do të dërgonte në Prokurori përgjime për Ramën dhe Tahirin të lidhur me drogën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar rreth dorëheqjes së kreut të SHISH, Visho Ajazi duke thënë si pagoi me dorëheqjen e tij të papritur, çmimin...

Saimir Tahiri, “viktima” e parë e trafikut të drogës

Përgjimet e dy banditëve shqiptarë dhe kapardisjet e tyre në telefon, duke përdorur emrin e një ministri të plotpushtetshëm nuk më impresionojnë. Kam dëgjuar...

Të fundit

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...