E enjte, 13 Gusht, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

Berisha

Për fitoret dixhitale të Berishës dhe humbjet reale të Bashës

Nga Alfred Peza Pasi e ndihmoi opozitën në fitoren e “revolucionit popullor” pas djegies së mandateve të deputetëve dhe bojkotit të zgjedhjeve lokale të 30...

“Nuk e ka zakon malësori të tallet me vdekjen e dikujt”, qytetari bën ‘për një lek’ Berishën

Kreu i qeverisë Edi Rama, postoi disa vargje në rrjetet sociale, për të nderuar nënën e tij. Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon Ramën, që nuk...

Do e digjte Berisha

Nga: Skënder Minxhozi Nuk është surprizë që mendojnë djegiet dhe armët. I kanë të dyja me bollëk në vatrat e fjetura të trurit. Dhe kur...

“Nuk di si do e justifikosh këtë dreq fabrike”, Balla i nxjerr të palarat Shkëlzen Berishës

Nuk kanë të ndalur përplasjet mes Taulant Ballës dhe djalit të ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha. Balla i drejtohet me ironi që të justifikojë miliona...

Denoncimi/ Berisha: Tritol makinës së drejtorit të Portit në Durrës, policia fsheh ngjarjen

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e qytetarit digjital, i cili thotë se i kanë vendosur tritol në makinë drejtorit të Portit të Durrësit. Qytetari...

Berisha: Vajza me të meta mendore përdhunohet nga disa të moshuar, policia fsheh ngjarjen

Berisha ka publikuar denoncimin e qytetari digjital, ku tregon se një vajzë me çrregullime të shëndetit mendor, është përdhunuar nga disa të moshuar, e...

“Turizmi që duam”, Berisha publikon pamjet: Plazhi i Vlorës mbulohet me naftë

Turizmi është tashmë një sektor ekonomik me ndikim të madh të madh në vendin tonë. Shqipëria tërheq vëmendjen dhe kureshtjen e shumë turistëve, të...

E rëndë/ Berisha nxjerr videon: Tenton ti verë flakën vetes, nuk i japin lekët e tërmetit

Ish-kryeministri Berisha ka ndarë me ndjekësit një video të regjistruar sipas tij në Vorë, ku një qytetar tenton t’i vërë flakën vetes, pasi nuk...

Berisha plas skandalin/ 70% e spitalit në Korçë janë infektuar, Ministria gënjen me shifrat

Sali Berisha nuk ndalet me publikimin e denoncimeve nga ana e qytetarëve të ndryshëm. Në postimin e radhës, i ashtuquajturi qytetari digjital denoncon mos bërjen...

Mos u qani, Edi Ramën e ngriti PD dhe jo PS

Nga: Ben Andoni Në ditët e sotme Edi Rama ka mbledhur të gjithë anatemat e opozitës por edhe të anëtarëve të shumë të pakënaqur e...

Të fundit

Raporti/ Pandemia në Shqipëri varfëroi të rinjtë, mes tyre mbizotëron papunësia

Rrjeti Kombëtar për të Rinjtë dhe Qendra për të Drejtat e Fëmijëve publikuan sot Raportin Vjetor Kombëtar “Rinia 2020” në Ditën Ndërkombëtare të Rinisë. Raporti...

Macron paralajmëron Iranin kundër “ndërhyrjes” në Liban

Presidenti francez, Emmanuel Macron, ka paralajmëruar Iranin kundër cdo ndërhyrjeje në Liban. Sipas Reuters, Macron ka zhvilluar një bisedë të telefonike me presidentin iranian, Hassan...

VIDEO/ Neymar shpërdoron dy raste vetëm për vetëm me portierin

Po luhet mbrëmjen e sotme ndeshja mes Atalantës dhe PSG-së, e vlefshme për ‘Champions League’. Pak minuta më parë ka përfunduar pjesa e parë, me...

Drejt Presidencës me fletëthirrjen e Hagës në xhep

Nga Mero Baze Një vit më parë, Ramush Haradinaj dha dorëheqjen nga posti i kryeministrit, nën arsyetimin se ishte thirrur nga Gjykata Speciale e Kosovës...

Tensionet me Turqinë, Greqia kërkon ndihmën e SHBA-së

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias, do të zhvillojë një takim me sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo, në Vjenë të premten. Përmes një deklarate,...