E mërkurë, 5 Gusht, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

romeo veshaj

“Unë s’kam unazë në gisht”, Jonida Maliqi flet për raportin me Romeo Veshajn

Këngëtarja Jonida Maliqi është shpesh kryefjalë e mediave rozë, për romancën me Romeo Veshaj. Lidhja e tyre është bërë më e konsoliduar, e ndrësa...

Jonida nxjerr foton e embël me Romeon: Dua gjithçka që kam (FOTO)

U bë një kohë e gjatë që përflitet romanca e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj. Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë, madje edhe...

“Alo, Edi Rama ju shqetëson”, kjo kamerë e fshehtë s’duhet humbur (VIDEO)

Aktori i humorit Romeo Veshaj, i ka bërë një kamerë të fshehtë një miku të tij në Vlorë. Ai me mjaft mjeshtëri ka imituar...

‘Bjonde vagabonde’/ Jonida përballet me Sarën pas ndarjes me Romeon

Shumë u përfol për ndarjen e Jonidës me Romeon. Pas ndarjes, Romeo Veshaj u përfol për një lidhje me blogeren Sara Kolami. Por në...

“Do ta hidhja në gjyq”, gazetari tregon çfarë ka ndodhur me Romeo Veshajn

Gazetari i njohur i kamerave të fshehta, Ronaldo Sharka, ka rrëfyer prapaskenat e kamerës së fundit të fshehtë që i kishte bërë aktori i...

Kamera e fshehtë/ “Do ti pres këmbët”, Romeo Veshaj kërcënon haptazi gazetarin

Gazetari i "ThumbON", Ronaldo Sharka ka rënë në kurth nga vetë emisioni dhe vëllezërit Veshaj. Një kamerë e fshehtë, e ka bërë për ‘ujë...

Romeo Veshaj përlotet në mes të emisionit

Aktori i humorit i cili është edhe moderator, Romeo Veshaj, ka qenë i ftuar në emisionin “ThumbOn” në TV Ora, ku ka folur për...

Romeo Veshaj pranon ndarjen nga Jonida Maliqi, ja si ia kthen këngëtarja

Romeo Veshaj pranoi ndarjen nga Jonida Maliqi në emisionin "Thumb on", duke deklaruar publikisht se është beqar. Ai u shpreh se nuk e ka...

“T’i theva dhëmbët”, Romeo Veshaj kërcënon gazetarin në lokal (VIDEO)

Romeo Veshaj është konfliktuar ashpër me një gazetar. Të ulur në një bar kafe në kryeqytet, Romeo është filmuar teksa i kërkon llogari për...

Dikur shkëmbenin veshjet/ Ja si është raporti i Jonidës me Bora Zemanin

Jonida Maliqi dhe Bora Zemani janë fotografuar shpesh herë nën shoqërinë e njëra-tjetrës dhe të vëllezërve Veshaj. Viheshe re mjaft qartë se marrëdhëniet e...

Të fundit

Guvernatori i Bejrutit shpërthen në lot, i krahason shpërthimet me ato në Hiroshima dhe Nagasaki

Të paktën 50 viktima dhe mijëra të lënduar janë raportuar deri më tani, si pasojë e shpërthimit të fuqishëm në portin e Bejrutit, në...

Rama: Çfarë lëndimi e trishtimi! Solidaritet me popullin e Libanit

Lidhur me shpërthimin e fuqishëm në Liban, që mori 50 jetë njerëzish, ka reaguar së fundmi kryeministri Edi Rama teksa shpreh ngushëllimet dhe solidaritetin...

Shkon në 50 numri i të viktimave nga shpërthimi në Liban

Ministria libaneze e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 50 numri i personave që kanë humbur jetën, si pasojë e shpërthimit të...

A do të jenë shqiptarët pjesë e Qeverisë serbe

Pas zgjedhjeve të 21 qershorit në Serbi, presidenti Aleksandar Vuçiç dhe përfaqësuesit politikë të shqiptarëve nga jugu i Serbisë, dukej se kishin gjetur një...

“Danimarka nuk duhet të rihapet më tej”

Zyrtarët shëndetësorë në Danimarkë thanë të martën se nuk mund të rekomandojnë kalimin në fazën tjetër të rihapjes së shoqërisë, raportoi media daneze Ingenioeren. "Nga...