E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

“Për ty çaj malet!”, i ati i rregullon kollaren Romeos pak para emisionit

Një video amatore ka dëshmuar marrëdhënien speciale të Romeo Veshaj me të atin.

Gjatë përgatitjeve për emisionin ‘Binjakët’, Romeo ka treguar dhe pikën e tij më të dobët e dashurinë më të madhe.

“Pa ty jam i pafuqishëm! Për ty çaj malet! Të dua ba”, shkruan ai bashkëngjitur videos në fjalë.

Siç duket nga videoja, i ati i qëndron pranë deri në çastin kur duhet të futen LIVE. Ai po kështu e ndihmon për të rregulluar kollaren pak para emisionit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...