E diel, 24 Tetor, 2021
19.5 C
Tirana

Xhemi Shehu s’do zëvendësojë Bora Zemanin! Zbulohet moderatorja që do prezantojë me Romeo dhe Donald Veshaj

Fotoja ngacmuese e vëllëzërve Veshaj duke pirë një kafe me Xhemi Shehun, ngriti dyshimet se mes tyre kishte nisur një bashkëpunim për emisionin e ri. Por në fakt s’ka asgjë të vërtetë në morinë e këtyre zërave, pasi Xhemi Shehu nuk është figura e përgjedhur për të zevendësuar Bora Zemanin.

Romeon dhe Donald Veshajn i pamë deri në fund të sezonit televiziv në emision “Treshat”. Me Bora Zemanin përkrah, planet e vëllezërve ndryshuan, pas largimit të moderatores në ekranin e “Top Channel”.

Burime pranë “News31” zbulojnë se Romeo dhe Donaldi janë gati të rikthehen në ekran me një program ‘Late Night’. Ata do të kenë përkrah moderatoren Einxhel Shkira.

Nëpërmjet postimeve të fundit në InstaStory, Einxhel kishte lënë të kuptohej se do të rikthehej në një emision, por pa zbuluar asnjë detaj të mëtejshëm.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Hyrje e papritur/Bora Zemani sot në "Big Brother Vip" (VIDEO)

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...