E diel, 22 Maj, 2022
20.5 C
Tirana

Etiketa

Donald

Refuzoi darkën me Donaldin, Beatrix arratiset në Dubai

Beatrix Ramosaj refuzoi të ishte pjesë e darkës së konkurrentëve me ish-banorët, për shkak të hatërmbetjes së saj kundrejt batutave të Ermal Mamaqit dhe...

“Bora-Donald”, Arjan Konomi: Ta lëndosh publikisht s’tregon burrëri

Prej hyrjes së personazheve të njohur publik në shtëpinë e “Big Brother VIP” për të darkuar, aty u kris marrëdhënia Donald dhe Beatrix. Shkak...

E “kryqëzuan” pas batutës me Beatrix, reagon Salsano Rrapi

Pas Ermal Mamaqit, personazhi i radhës që i bashkohet debatit tejet të nxehtë Trixa-Donald-Bora, i është bashkuar edhe aktori Salsano Rrapi. Ky i fundit...

Einxhel dhe Donaldi bëjnë paqe, aktori e ndihmon me krahun (VIDEO)

Duket se ndërmjet Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt janë shuar gjakrat. Einxhel Shkira po haste vështirësi me heqjen e bluzës, për shkak të krahut...

Donaldi bën gjestin e bukur për Beatrix, reagon këngëtarja (VIDEO)

Donaldi ka treguar dje se ndjen mungesën e Beatrix, duke e shfaqur me një gjest romantik. Pas ikjes së Trixës, ka pasur një fotografi...

“Do të të hedh në gjyq”/Agravon sherri mes Einxhel dhe Donaldit

Debati i fortë midis Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt, ka agravuar në ofendime dhe tone të larta pas spaktaklit. Moderatorja e ka akuzuar aktorin...

Einxhel nuk ndalet, tregon për Alketa Vejsiun dhe Vera Grabockën

Prej spektaklit të "Big Brother VIP" ku Eixhel shpërtheu ndaj Donaldit se gjatë bashkëpunimit të saj ai e kishte pushuar nga puna, dhe madje...

Akuzoi Donaldin se e hoqi padrejtësisht nga puna, reagon regjisori i emisionit

Einxhel dhe Donaldi patën një përplasje të fortë mbrëmjen e djeshme, pasi moderatorja ia rikujtoi se pse ata të dy kishte shkëputur marrëdhënien e...

“Tani dëgjoni anën time të historisë”, Beatrix publikon këngën për Donaldin

Pas zhurmës që u shkaktua pas daljes nga “Big Brother”, Beatrix ka publikuar një këngë, dedikim për romancën e saj me Donaldin. Beatrix Ramosaj ka...

Einxhel “merr hak” për Dagzin, dërgon në nominim Monikën (VIDEO)

Einxhel “hakmerret” për Dagzin, duke dërguar në nominim Monikën. Mbrëmjen e djeshme, banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” kanë zhvilluar një shfaqje me...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...