E enjte, 26 Nëntor, 2020
0 C
Tirana

Etiketa

xhemi shehu

Iku nga “Top Channel”, ja në cilin televizion do ta shohim Xhemi Shehun (VIDEO)

Shumë është aluduar për moderatoren Xhemi Shehu, se tek kush ekran do ta shihnim, pas largimit nga "Top Channel". Lëvizja e saj e radhës...

“Po vjen Viti i Ri dhe ti s’po lind”, komenti epik i Xhemi Shehut në foton e Arbanës

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël, dhe shumë shpejt pritet të sjellë në jetë vogëlushin e saj. Lajmin e bukur ajo e bëri...

“Suksese më të mirëve”, Xhemi Shehu mbështet aktorët e “Portokalli”-së

Moderatorja Xhemi Shehu konfirmoi largimin nga spektakli i humorit “Portokalli” disa kohë më parë. Por ende nuk dihen arsyet pse ajo ndërmori këtë akt. Ajo...

Xhemi Shehu s’do zëvendësojë Bora Zemanin! Zbulohet moderatorja që do prezantojë me Romeo dhe Donald Veshaj

Fotoja ngacmuese e vëllëzërve Veshaj duke pirë një kafe me Xhemi Shehun, ngriti dyshimet se mes tyre kishte nisur një bashkëpunim për emisionin e...

Do zëvendësojë Bora Zemanin? Romeo dhe Donald Veshaj në kafe me Xhemi Shehun

Pas përfundimit të programit “Treshat”, Romeo dhe Donald Veshaj po përgatiten për fillimin e një sezoni të ri televiziv. Pas largimit të Bora Zemanit...

Zbulohet kush do prezantojë këtë vit “Portokalli”-në krah Salsanos

Vendin e Xhemi Shehut në "Portokalli" do ta zërë këngëtarja e njëkohësisht moderatorja Eneda Tarifa. Burime për “Who” tregojnë se Eneda Tarifa do të...

Salsano Rrapi largohet pas 13 vitesh nga “Portokalli”-a

Valë largimesh nga Top Channel. Pas Xhemi Shehut, mësohet se Salsano Rrapi ka dhënë dorëheqjen. Largimi i Salsanos nga "Portokalli"-a, ka ardhur pas përplasjeve...

Salsano ‘thumbon’ Xhemi Shehun nga darka me Altin Bashën (FOTO)

Pak kohë më parë, moderatorja Xhemi Shehu konfirmoi se do të largohej nga "Portokalli”-a. Një komentuese e pyeti: “E vërtetë që s’do jesh më...

Xhemi Shehu ‘thyen rrjetin’, poston foto me djalin

Xhemi Shehu ka dy fëmijë, Martini dhe Gabrieli, të cilët i ekspozon shumë rrallë në rrjetet sociale. Por sot moderatorja ka marrë vëmendjen e ndjekësve...

“Fruta pylli, po kështu është kur bën reklamë që pa gdhirë”, Xhemi kritikon Arbanën

Dy moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha të ngushta. Shpesh ato ndajnë momente me ndjekësit e tyre, ndërsa kalojnë kohën së bashku. Por...

Të fundit

Reali “trullos” Interin, fitojnë Bayern dhe Atalanta

Përfundojnë ndeshjet e katërta në grupe të Champions League. Reali ka mundur Interin në “San Siro” me rezultatin e pastër 0-2. Ndeshja u zhbllokua...

Maradona ndërroi jetë, 5 fëmijët e tij “në luftë” për milionat

Vdekja e Diego Maradonës mund të shkaktojë një grindje familjare mbi pasurinë e tij ndërsa ai lë pas pesë fëmijë që i njohu si...

Zgjedhjet/ Duka: Po s’ka dakordësi me Bashën, do ketë me Patozin e Topallin

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka, i ka dhënë mesazhe të qarta kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Teksa ka qenë i ftuar...

Gjermania zgjedh më 26 shtator 2021, pasuesin e Angela Merkel

Qeveria gjermane vendoi të mërkurën që më 26 shtator 2021 të zhvillojë zgjedhjet e përgjithshme për të zgjedhur kreun e ri të ekzekutivit që...

OKB: Dhuna e burrave ndaj grave është gjithashtu një pandemi

Në të gjithë botën të mërkurën u shënua Dita Ndërkombëtare për Eliminimin e Dhunës ndaj Grave. Në shumë vende gratë thanë se bllokimet për shkak...