E enjte, 28 Janar, 2021
9 C
Tirana

Etiketa

Bora Zemani

Donaldi i shpreh publikisht dashurinë Bora Zemanit (FOTO-VIDEO)

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori e njëkohësisht moderatori Donald Veshaj, çdo ditë e më shumë po e bëjnë publike lidhjen e tyre. Ata nuk...

“Kur ka pasur tradhti…”, Vin Veli flet për ndarjen me Bora Zemanin

Vin Veli prej kohësh ka dëshmuar se ka marrëdhënie mjaft të mira me ish-partneren e tij Bora Zemani, me të cilën ka edhe një...

“Ishallah nuk është ai i Jonidës”, Bora tregon takimin e parë me Donaldin

Bora Zemani ka pranuar publikisht se është në një lidhje me Donald Veshaj. Ajo ka qenë e ftuara speciale në programin “Binjakët Show”, në...

Bullizoi konkurrentët, Shqipja e ‘Përputhen’ përjashtohet nga emisioni

Pas sherreve intensive dhe një përplasje të madhe një puntatë më parë, produksioni i ‘Përputhen’ në Top Channel mori vendimin për të përjashtuar nga...

“Neglizhencë totale”, Fjorela tregon pse u pezullua nga “Përputhen”

Pas shumë ditësh mungese në "Përputhen”, Fjorela është rikthyer sërish në emision. Arsyeja e pezullimit nga produksioni ishte për shkak të vonesës në orar....

“Mos të të vij keq fare. S’ke ç’i bën!”, Bora Zemani i kthehet fansit që i tha se nuk di të prezantojë

Bora Zemani prezanton “Për’puthen”, që nga një rubrikë e “E diell” u kthye në një emision të përditshëm. Gjatë emisionit janë shkaktuar shpesh sherre...

Xhemi Shehu s’do zëvendësojë Bora Zemanin! Zbulohet moderatorja që do prezantojë me Romeo dhe Donald Veshaj

Fotoja ngacmuese e vëllëzërve Veshaj duke pirë një kafe me Xhemi Shehun, ngriti dyshimet se mes tyre kishte nisur një bashkëpunim për emisionin e...

Do zëvendësojë Bora Zemanin? Romeo dhe Donald Veshaj në kafe me Xhemi Shehun

Pas përfundimit të programit “Treshat”, Romeo dhe Donald Veshaj po përgatiten për fillimin e një sezoni të ri televiziv. Pas largimit të Bora Zemanit...

“I dua meshkujt e vendosur. O me mua, o fare!”, vajza e ‘Përputhen’ i vendos ‘ultimatum’ konkurrentit që në takimin e parë

Programi “Përputhen” që ka startuar që prej të hënës në "Top Channel", ka sjellë histori të vërteta të njohjeve mes djemve dhe vajzave, pa...

Programi i Bora Zemanit zëvendëson orarin e Eno Popit (FOTO)

Bora Zemani ka lënë ekranin e Vizion Plus dhe i është bashkuar Top Channel, ku do të moderojë programin ‘reality’, “Përputhen”. Ende nuk dihen arsyet...

Të fundit

Rama i drejtohet Metës: Boll e përdore Presidencën për atë farë LSI-je

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur deklaratës së Presidentit të Republikës,Ilir Meta. Kreu i shtetit tha më herët se Shqipëria nuk do mund të futet...

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-covid na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...