E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Martohet në “Big Brother VIP”, Semi “hakmerret” ndaj Donaldit

Semi Jaupaj është zhgënjyer nga aktori i humorit, Donald Veshaj, i cili në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka nisur një romancë dashurie me Beatrix Ramosajn.

Pasi gjatë spektaklit të së martës nuk iu dha fjala që t’i thoshte diçka Donaldit, ajo para se të largohej nga studio e madhe tha: “Thjesht doja ti thosha diçka. Jetë të lumtur, por dua të më kthejë delen”.

Lodrën e saj prej pellushi ia la aktorit të humorit para se të linte përfundimisht shtëpinë, madje Donaldi herë pas here shfaqet teksa e mban në dorë.

Por pas situatave romantike mes çiftit ku dhe kanë shkëmbyer puthje pafund, Semi nuk e ndjek më Donaldin në rrjetin social “Instagram”. Por nga ana tjetër, aktori ende e ka atë në listën e personave që ndjek.

Afrimiteti midis Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, ka krijuar shumë polemika në rrjet. Semi, e cila është shoqja e ngushtë e Bora Zemanit, tha gjatë spektaklit se për të, romanca është veçse lojë.

“Unë e shoh lojë. Ose është kjo një lojë, kjo që po bën tani ose ishte ajo përpara një lojë, ajo që pamë kur Bora shkoi në atë shtëpi. Kam një mendim timin duke njohur Donaldin. Mendoj se Antonela dhe Meridiani kanë ndikuar shumë te Donaldi. Ata hynë me informacione të rreme, duke i thënë ne të kemi parë single jashtë, duke i thënë ku e di që njerëzit e tjerë nuk kanë vazhduar jetën jashtë, duke i dhënë sinjale që Bora nuk po e pret dhe ka vazhduar jetën.

E direkt pas debatit që kam pasur unë me Donaldin, ka zhvilluar një bisedë me PM-in ku i tha se nuk po them që nuk e dua Borën, por situata është e atillë. Unë jam një xheloz i sëmurë e duke qenë një xheloz i sëmurë, duke mos ditur ç’ka po ndodh jashtë….
Ai kur dha varësen, ka pritur sinjal nga Bora. Unë di që Bora ka dashur ti japë gjëra, por këto nuk kanë ardhur e ka qenë i mërzitur”, tha Semi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...