E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

semi

Martohet në “Big Brother VIP”, Semi “hakmerret” ndaj Donaldit

Semi Jaupaj është zhgënjyer nga aktori i humorit, Donald Veshaj, i cili në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka nisur një romancë dashurie...

Einxhel dhe Dj Dagz nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit, me duar të shtrënguara

Në "Big Brother" janë vënë re mjaft afrimitete nga lojtarët. Pas ikjes së Semit, brenda shtëpisë është vënë re një afrimitet mes Donaldit dhe...

Semi përlotet teksa lexon kartolinën dhe falenderon Donaldin (VIDEO)

Me rastin e Ditës së Falenderimeve, banorët e "Big Brother VIP" i kanë shkruajtur vetes kartolina. Semi ka qenë nga banoret që është emocionuar...

I ra të fikët gjatë spektaklit ‘live’/ Fifi merr vendimin: Do filloj konsultat

Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit të "Big Brother VIP", ku pati një debat me opinionisten Balina Bodinaku. Ajo u ndje keq, pasi...

“Po të doja, mund të shkatërroja shumë gjëra”, Semi flet për Fifin

Semi dhe Beniada, dy lojtaret e "Big Brother VIP", kanë komentuar sjelljen dhe strategjinë e zgjedhur të disa prej banorëve. Diskutimi i tyre është ndalur...

Momenti emocionues kur Semi takoi babain në “Big Brother Vip” (VIDEO)

Semi ka marrë një surprizë të jashtëzakondshme gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme në “Big Brother Vip”. Ajo ka takuar babain e saj pas tre...

Fifi tregon gjithçka për Semin: Jetonte vetëm me ilaçe, cigare dhe alkool

Fifi, gjatë një bisede me Granitin, ka zbuluar shumë detaje nga jeta e Semit, për të cilën nuk është treguar aspak e rezervuar. Këngëtarja...

Monika Lubonjës nuk i del inati: Hyrja e Borës ishte e planifikuar (VIDEO)

“Raporti” i Donaldit me Semin është diskutuar sërish nga Monika Lubonja. Ajo ka biseduar me Fifin, duke ngrejtur edhe aludime, ku sipas saj, të...

VIDEO/Monikës nuk i del inati me Semin: Unë pres kokën po të ketë 5 këngë ajo

Loja e Monikës është komentuar gjerësisht jo vetëm nëpërmjet lojtarëve, por është diskutuar edhe gjatë spektaklit të “Big Brother”. Pati shumë kritika, e për...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...

Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...