E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Fifi tregon gjithçka për Semin: Jetonte vetëm me ilaçe, cigare dhe alkool

Fifi, gjatë një bisede me Granitin, ka zbuluar shumë detaje nga jeta e Semit, për të cilën nuk është treguar aspak e rezervuar. Këngëtarja ka treguar se para se të vinte në “Big Brother”, e ka marrë vesh që një ndër lojraret do jetë edhe Semi, me të cilën i kishte shkëputur marrëdhëniet shoqërore me herët. Madje ato i kanë bërë “block” njëra-tjetrës në rrjetet sociale, para se të futeshin në “Big Brother Vip”. Gjatë bisedës me Granitin, Fifi ka treguar se Semi ka qenë në një gjendje mjaft të keqe, dhe konsumonte vetëm cigare, alkool dhe ilaçe.

“Edhe pasi e mora vesh gjendjen e Semit… Kjo as nuk hante, as nuk ka pirë. Cigare, alkool, veç kaq. Cigare edhe alkool, edhe ilaçet. Nisi të rrinte me mua, nisi edhe të hante, nisi të pinte kafe, gjëra të tjera. Alkool pinim veç në darkë, kur mblidheshim në studio, ose kur dilnim. U sëmur, e mora të shtëpia, e mbajta afër. Sikur një njeri që kisha vite që e njihja. Kjo është esenca, që unë kur jap, jap 100%. Nuk jam “prit të rezervohem ndopak, të shoh si po më del”, ka thënë Fifi.


Fifi i pohoi Granitit se raportet e tyre u ftohën pas “Këngës Magjike”, por më herët ajo e merrte ngado Semin, për ta rithyer në jetesën normale.

“Kam pasur koncert, e kam marrë me vete, për mos ta lënë vetëm. Që të dilte nga gjendja që ishte. E kam bërë të hajë bukë, me muaj nuk kishte ngrënë… kur ajo me shkruajti për të më kthyer sendet, se ka pasur edhe tesha që ia kam dhënë dhe unë s’i kam kthyer përgjigje. Dy javë para se të hynim brenda, më thotë Flori që Semi është në Big Brother…dy javë para se të hynim brenda i shkruajta dhe i thashë të takohemi, por nuk i thashë që do hyja”, tregoi Fifi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...