Tuesday, May 17, 2022
21.5 C
Tirana

Etiketa

Big Brother

“Qylja e madhe plasi”, Monika ironizon prishjen e miqësisë mes Ilirit e Sabianit

Aktorja e njohur Monika Lubonja, ka publikuar një video në “Instagram”, ku ironizon prishjen e miqësisë mes Ilirit dhe Sabianit. Në videon e publikuar...

“Ti je 100 mijë euroshi im”, Sabiani: Iliri ka përfituar nga unë (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother”, secili nga banorët u surprizua nga fansat. Edhe Iliri u surprizua nga një parashutë nga qielli, ku shkruante: "Ti...

“Nga motër dola tradhtare”, ndodh përballja e parë mes Monikës dhe Sabianit (VIDEO)

Monika Lubonja dhe Sabiani janë përballur me njëri-tjetrin në emisionin “Më lër të flas”, si dhe kanë sqaruar keqkuptimet e shumta mes tyre. Ndonëse ka...

Pjesë e “Big Brother VIP” 2? Arbër Hajdari rrëfen të pathënat

Ish-opinionisti i "Big Brother VIP", Arbër Hajdari, ka folur për eksperiencën e tij në spektaklin më të ndjekur, kur ishte i ftuar në emisionin...

“Duke pritur krushqit”, Ilir Shaqiri poston foton e parë nga “dasma”

Prej ditësh, në rrjet kanë qarkulluar lajme të ndryshme se Ilir Shaqiri do të martohej këtë fundjavë. Pretendohej se ish fituesi i “Big Brother”...

Luftë brezash, luftë kulturash, fiton klasikja…

Nga: Mentor Nazarko Është krejt e qartë se thuajse askush nga zërat publikë nuk mund t’i shmanget komentimit të një ngjarje televizive si “Big Brother...

“Big Brother”, spektakël apo “aspirinë sociale”?

Nga: Gëzim Tushi “Big Brother”, i vlerësuar në të gjithë komponentët, ishte një ngjarje sociale jo pa peshë apo audiencë. Një ngjarje me impakt social...

Iliri fitues/ Eduart Grishaj: Shqiptarët e kanë të vështirë të pranojnë humbjen

Regjisori Eduart Grishaj ka komentuar sot në emisionin “Wake Up” për eksperiencën e tij në program, shpallja e fituesit dhe si ndihet tani që...

Harroi t’i jepte çekun/Donaldi shkakton te qeshura: Do bëj kuzhinën me këto

Publiku i dha fitoren Ilir Shaqirit në “Big Brother Vip”. Aktori Donald Veshaj, kur pa Ilirin me çekun e 100 mijë euroshit në dorë,...

Donaldi nuk fitoi “Big Brother”, Elgit Doda hedh thumbat e parë

Elgit Doda, i cili ka treguar se është miku i ngushtë i Donald Veshajt, ka shprehur pakënaqësinë e tij që aktori nuk e fitoi...

Të fundit

Kushi me përfaqësues të Bankës Botërore/Digjitalizimi siguron sistem të qëndrueshëm arsimor

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi, priti në një takim përfaqësuesit e Bankës Botërore në Shqipëri, z. Emanuel Salinas dhe z. Nalin Jena,...

Nga bananet tek qymyri, zbulohen 53 pako me lëndë narkotike në portin e Durrësit

Gjatë viteve të fundit, porti i Durrësit është kthyer në një "strehë" për trafikantët. Lënda narkotike shpesh fshihet në kamionët me banane. Por tashmë...

Pompeo nderohet me titullin “Honoris Causa”, përfaqësuesit e Berishës: Erdhi në këmbim të lekëve

Vizita e ish-Sekretarit të Trump, ka trazuar ujërat brenda "Foltores" së drejtuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, ku kanë shpërthyer në akuza ndaj tij. Një ditë...

Vlorë/ Shkrumbohet mjeti në pronësi të një 58-vjeçari

Një automjet tip “Mercedes-Benz” është shkrumbuar plotësisht nga flakët rreth orës 02:35, në lagjen “Hajro Çakërri” në Vlorë. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije...

Mot me diell, temperatura deri në 31 gradë celsius për sot

Vendi ynë gjatë paradites do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese. Por në orët e...