E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

Fifi

Rama shpërndau këngën e Fifit, reagon Flori: S’jemi në forume politike

Kreu i qeverisë Edi Rama postoi një video në Instagram, ku dukej pamja magjepse nga Valbona e mbuluar nga dëbora. Ajo çfarë tërhoqi vemendjen...

Iliri dyshoi tek Fifi se aktroi për humbjen e ndjenjave, ata përballen LIVE

Fifi ka qenë e pranishme mbrëmjen e djeshme në spektaklin e “Big Brother VIP”, ku u shpreh e zhgënjyer nga disa prej banorëve. Një...

“Duhet të kujdesem për veten”, Fifi lë shtëpinë e “Big Brother VIP”

Pas incidentit të së martës ku shumë banorë kërkuan që Fifi të largohej, duket se sot ajo ka marrë vendimin final. Fifi ka vendosur...

Fifi i shkruan letër vetes në “Big Brother VIP”

Fifi ka qënë në një gjendje jo të mirë emocionale pas debatit me opinionisten Balina Bodinaku. Ajo ka zgjedhur t’i drejtojë një letër vetes...

I ra të fikët gjatë spektaklit ‘live’/ Fifi merr vendimin: Do filloj konsultat

Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit të "Big Brother VIP", ku pati një debat me opinionisten Balina Bodinaku. Ajo u ndje keq, pasi...

Reagon motra e Fifit: Sinqeriteti yt është keqpërdorur

Mbrëmjen e djeshme, Fifi u ndje keq pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku dhe papritur u rrëzua në tokë. Balina i tha Fifit...

“Ujë, ujë, shpejt”, Fifit i bie të fikët gjatë transmetimit LIVE (FOTO-VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme, në "Big Brother VIP" ndodhi një situatë e sikletshme. Në kohën kur po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e...

Argjira Spanca reagon pas tensioneve në “Big Brother VIP”

Një situatë e tensionuar u krijua dje në "Big Brother VIP", pasi banorët mësuan për puthjen e Sarës me Dj PM. Fifi ka qenë...

“Tre persona në shtëpi, vuajnë nga kjo gjë”, Fifi: Dikur godisja veten me tigan

Dy konkurrentët e "Big Brother VIP", Donaldi dhe Arjola treguan planin që kishin bërë përpara disa netësh. Ideja e tyre ishte që të trembnin...

“Po të doja, mund të shkatërroja shumë gjëra”, Semi flet për Fifin

Semi dhe Beniada, dy lojtaret e "Big Brother VIP", kanë komentuar sjelljen dhe strategjinë e zgjedhur të disa prej banorëve. Diskutimi i tyre është ndalur...

Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...