E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

I ra të fikët gjatë spektaklit ‘live’/ Fifi merr vendimin: Do filloj konsultat

Fifit i ra të fikët gjatë spektaklit të “Big Brother VIP”, ku pati një debat me opinionisten Balina Bodinaku. Ajo u ndje keq, pasi Balina i tha se po ndërhynte mes Pajtimit dhe Sarës për të marrë vëmendje, dhe papritur ra në tokë. Pas situatës ku ajo ndihej e mërzitur, ajo ka vendosur për të ndarë emocionet e saj me Semin. Fifi ka folur me Semin për gjendjen e saj dhe kjo e fundit e ka qetësur duke i thënë se është e gjitha një gjendje emocionale, dhe nuk ka lidhje me sëmundjet mendore. Fifi i tha Semit se ka marrë vendimin se kur të dalë jashtë shtëpisë, do të nisë konsultat.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Pasi të dal prej këtu, unë do filloj të bëj konsulta, si i kam bërë. Unë nisa para dy viteve të bëja me nusen e Elvis Pupës.

Semi: Çfarë, terapi?

Fifi: Ehë

Semi: Ç’a terapie? Me psikologë gjithë kohës?

Fifi: Po iku në Amerikë ajo. E di sa shumë më ka ndihmuar, po iku.

Semi: Jam e shqetësuar për ty.

Fifi: Pse?

Semi: Jam, shumë e shqetësuar.

Fifi: Është thjesht akumulim shpirt.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Bora dhe Semi do të "hakmerren" ndaj Donaldit në "Për’puthen Prime"

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...

Nipi i deputetit me shokët në Dubai, Rrahman Rraja: Kam tre muaj pa folur me të

Deputeti socialist, Rrahman Rraja, ka reaguar për ngjarjen e zbardhur sot nga Policia e Lezhës ku i përfshirë në grabitjen me armë ishte nipi...