E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Vrau gruan, del video që i ka bërë Carolinës para se të kryente aktin e rëndë

Një video e xhiruar nga Babis Anagnostopoulos me celularin e tij pak muaj para se të vriste gruan e tij Caroline brenda shtëpisë së tyre në Glyka Nera, është publikuar mëngjesin e sotëm nga emisioni “Mëngjesi”.

Në këtë video shohim Babis Anagnostopoulos duke tërhequr me celular gruan e tij Caroline, kur asgjë nuk parashikonte se çfarë do të pasonte.

Të hënën e ardhshme në prokurori pritet të shkojnë avokati i pilotit, si dhe botuesi i një gazete të njohur, i cili deklaron se Babis Anagnostopoulos nuk është vrasësi i Caroline.

“Sot do të takohem me botuesin që pretendon se ka informacione që do të rrëzojnë, siç thotë ai, rastin e klientit tim. Botuesi më njoftoi se ka marrë një thirrje nga prokurori për të paraqitur të hënën të dhënat që thotë se ka në dispozicion. Unë do të jem i pranishëm në të gjithë procesin”, tha në të njëjtin emision avokati i Babis Anagnostopoulos.

Burimi i lajmit: TA NEA. Përshtatur nga Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...