E hënë, 18 Tetor, 2021
21.5 C
Tirana

Etiketa

Babis Anagnostopoulos

I mori jetën gruas në sy të foshnjes/Piloti 33-vjeçar nuk kishte bashkëpunëtor

Autoritetet greke kanë dalë në përfundimin, se në krim për vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch në muajin maj në Greqi është i shoqi 33-vjeçar,...

Inskenoi vrasjen e gruas, ja çfarë po ndodh me pilotin grek në qeli

I izoluar në qelinë e tij, duke shkruar gjithë ditën dhe duke refuzuar të dalë në oborrin e burgut, sepse, siç thonë "burimet", ai...

Prindërit e Caroline Crouch fitojnë kujdestarinë e plotë të vajzës së vogël

Prindërit e 20-vjeçares britanike që u vra nga bashkëshorti i saj, kanë fituar kujdestarinë e plotë të mbesës së tyre Lidia. Ngjarja tronditi Greqinë,...

Greqi/Policia zbulon bashkëpunëtorin e pilotit që i mori jetën gruas së tij

Policia greke duket se ka zbuluar emrin e personit që ka bashkëpunuar me pilotin 32-vjeçar, Babis Anagnostopoulos në vrasjen e gruas së tij 20-vjeçare....

“Tha se ishte grindur me të”, fqinja e çiftit ndryshon rrjedhën e ngjarjes

Të dhëna të ndryshme vijnë pas vrasjes së Carolines nga bashkëshorti i saj, Babis Anagnostopoulos, ndonëse ky i fundit ndodhet në qeli pasi faktoi...

“Kam marrë mesazhe kërcënuese”, psikologia e Carolines zbulon ngjarjen

Psikologia e Caroline Crouch e cila u vra nga bashkëshorti i saj në dhomën e gjumit, në prani të vajzës së tyre 11 muajsh,...

Piloti vra*ës bleu tokën me paratë e vjehrrës, shokon kapiteni i anijes

Të dhëna të tjera shokuese formojnë pjesën tjetër të ngjarjes së rëndë në Greqi, ku burri vrau pa pikë mëshire bashkëshorten në sy të...

Detaje tronditëse/Nëna e Caroline-s i dha pilotit 20 mijë euro para vras*es

Historia e Babis Anagnostopoulos duket si një telenovelë me shumë seri. Pas dyshimeve të forta se ishte bashkëpunëtor me kartelet e drogës, familjarët e...

Hetuesit ngrenë dyshime se piloti grek ka vr*rë edhe biznesmenin

Caroline mund të mos jetë viktima e vetme, pasi ka dyshime të forta se piloti grek Babis Anagnostopoulos ka vrarë edhe shokun e ngushtë....

Nëna e Carolinës merr kujdestarinë, pilotit i hiqet përgjegjësia prindërore

Pilotit 32-vjeçar sot i është hequr përgjegjësia prindërore. Babis Anagnostopoulos mbyti gruan e tij Caroline Crouch, me pretendimin se ajo i kishte kërkuar divorcin...

Të fundit

Rekord i ri/ 700 mijë shqiptarë kanë ikur nga vendi nga 2008

Që nga viti 2008 deri në 2020-n, janë rreth 700 mijë shtetas shqiptarë që kanë marrë leje qëndrimi në një nga shtetet e Bashkimit...

COVID-19 i merr jetën ish-Sekretarit Amerikan të Shtetit

Ish-Sekretari Amerikan i Shtetit, Colin Powell, ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 84-vjeçare. Colin Powell, Sekretari i parë me ngjyrë i Shteteve të...

Afrimiteti i tyre nxiti diskutime/Donaldi gdhend në dru portretin e Semit

Semi dhe Donaldi kanë shfaqur afrimitet shoqëror me njëri-tjetrin në “Big Brother Vip”. Bora Zamani nga ana tjetër hodhi poshtë aludimet se aktori i...

Vazhdimi i revolucionit të Shën Valentinit

Nga: Andi Bushati Konluzioni i përbashkët i të gjitha analizave, menjëherë sapo dolën shifrat e para të zgjedhjeve lokale në Kosovë, ishte rezultati shumë më...

Maqedoni e Veriut/ Partitë nuk presin KSHZ, shpallin rezultatet

Rreth 49.11% ose 842.512 votues morën pjesë në votime në zgjedhjet lokale të së dielës (17.10) në Maqedoninë e Veriut. Kryetari i KSHZ-së, Aleksandar Dashtevski ka...