E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

caroline

Vrasja e Carolines në Greqi, gjyshërit i ndryshojnë mbiemrin vogëlushes

Prindërit e Carolines e cila u vra nga bashkëshorti i saj Babis Anagnostopoulos, kanë vendosur që vajzës së vogël ti ndryshojnë mbiemrin. Në lidhje...

Vrau gruan, del video që i ka bërë Carolinës para se të kryente aktin e rëndë

Një video e xhiruar nga Babis Anagnostopoulos me celularin e tij pak muaj para se të vriste gruan e tij Caroline brenda shtëpisë së...

Dëshmia e mikut të pilotit grek që vrau gruan: Ai kishte një lidhje paralele

Dëshmia e mikut të pilotit grek, Babis Anagnostopoulos, ka rikthyer edhe një herë në vëmendje ngjarjen. 33-vjeçari vrau gruan në sy të fëmijës, dhe...

Greku dhe italiani, dy rastet që ‘nxinë’ Shqipërinë

Një italian dhe një grek tentuan të 'nxinin' Shqipërinë, për të arritur objektivat e tyre. Skenarët ishin të ngjashme me ato kinematografikë, për të...

“Tha se ishte grindur me të”, fqinja e çiftit ndryshon rrjedhën e ngjarjes

Të dhëna të ndryshme vijnë pas vrasjes së Carolines nga bashkëshorti i saj, Babis Anagnostopoulos, ndonëse ky i fundit ndodhet në qeli pasi faktoi...

Babis kishte kontakte me një grua/ Detaje të reja nga vrasja në Greqi

Hetimet në lidhje me vrasjen e 20-vjeçares Carolione Criuch nga bashkëshorti i saj Babis Anagnostopoulos, kanë marrë një kthesë të papritur. Gazetari grek Vassilis...

”Frikacaku, e mbyti në gjumë”/ Babai i Caroline thyen heshtjen

Babai i Caroline, David Crouch ka thyer heshtjen për herë të parë dhe ka folur për vdekjen e vajzës së tij. Në një intervistë...

Piloti vra*ës bleu tokën me paratë e vjehrrës, shokon kapiteni i anijes

Të dhëna të tjera shokuese formojnë pjesën tjetër të ngjarjes së rëndë në Greqi, ku burri vrau pa pikë mëshire bashkëshorten në sy të...

Çfarë fsheh Babis? 32-vjeçari udhëtoi fshehurazi gjatë kohës së pandemisë

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçares Caroline në Greqi, nga bashkëshorti i saj, Babis Anagnostopulos. Portali grek TaNea, shkruan se...

Pse nuk kishte shenja dhune? Pikëpyetjet i krimit në Greqi

Një krim i rëndë tronditi Greqinë një muaj më parë, e ndërsa vdekja e Carolinës është ende me shumë pikëpyetje. Hetuesit duket se kanë...

Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...