E enjte, 20 Janar, 2022
-1.5 C
Tirana

Iliri dyshoi tek Fifi se aktroi për humbjen e ndjenjave, ata përballen LIVE

Fifi ka qenë e pranishme mbrëmjen e djeshme në spektaklin e “Big Brother VIP”, ku u shpreh e zhgënjyer nga disa prej banorëve. Një ndër to ishte edhe balerini i njohur, Ilir Shaqiri. Ky i fundit në dhomën e rrëfimit, kishte shprehur dyshime për gjendjen e Fifit, duke menduar se po aktron.Këngëtarja aq shumë e komentuar brenda shtëpisë për gjendjen e saj shëndetësore, pasi dëgjoi këtë, pyeti Balinën dhe Arbrin nëse mendojnë se ajo aktroi. Balina tha se askush nuk mund të spekulojë me këtë.

“Megjithëse jam përpjekur të krijoj një miqësi të sinqertë, kam marr disa herë shuplaka përsa i përket Fifit dhe po flas vetëm për Fifin në raport me mua. Kam parë disa distanca që nuk kam arritur kurrë ti kuptoj, megjithëse jam përpjekur të jap më të mirën nga vetja. Prandaj jam shprehur me dyshime për këtë gjë.

Kam të drejtën ta mendoj këtë gjë, dhe madje kur ke marrë ke bërë valixhet gati të kam ndenjur afër dhe kam bërë çfarë kam pasur mundësi për ty. Unë atë që them e mbroj deri në fund të jetës sime.

Sot diskutova me Valonin, dhe ai më tha se të kishte parë në këtë gjendje dhe jashtë e në atë moment ndjeva një keqardhje për veten që e kam menduar atë gjë dhe të kërkoj sinqerisht falje”, tha ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...