E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Momenti emocionues kur Semi takoi babain në “Big Brother Vip” (VIDEO)

Semi ka marrë një surprizë të jashtëzakondshme gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme në “Big Brother Vip”.

Ajo ka takuar babain e saj pas tre vitesh, pasi ai është zhvendosur në Kanada, ku jeton dhe punon.

Këngëtarja fillimisht shkoi tek dhoma e rrëfimit, ku mori një telefonatë nga babai i saj, pa e ditur se ai po e priste brenda shtëpisë. Semi tha e përlotur se e kishte marrë malli për të atin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...