E premte, 28 Janar, 2022
9.5 C
Tirana

Semi hoqi Donaldin nga Instagrami, Romeo ‘merr hak’ për të vëllanë

Pas eleminimit të Semit nga shtëpia e “Big Brother”, gjërat ndryshuan. Ajo kishte një miqësi të mirë me Donaldin për shkak të Borës, por romanca e re e Donaldit ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve. Semit nuk i pëlqeu aspak afrimiteti me Beatrixin, dhe madje e hoqi Donaldin nga Instagrami.

Por duket se vëllai i Donaldit, Romeo, ka marrë hak. Ai ia ka kthyer Semit me të njëjtën monedhë, duke hequr Semin nga Instagrami i Donaldit, dhe me sa duket miqësia ka marrë fund.

Nga ana tjetër, Bora nuk ka hequr nga Instagrami as Donaldin e as Beatrixën. Megjithatë ajo ndau pak kohë më parë disa foto me shoqen e saj të ngushtë, Semin, duke konfirmuar se miqësia e tyre vazhdon të jetë e fortë edhe pas “Big Brother VIP”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Fakte të panjohura mbi shkencëtarët më të famshëm të të gjitha kohërave

Ju ndoshta mund t’i njihni emrat e këtyre figurave historike të shkencës, si dhe zbulimet e tyre më të famshme. Por ndoshta mund të...

Pas acarit, rikthehen reshjet e shiut. Si do të jetë moti për këtë fundjavë

Reshjet e shiut pritet të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit të ditës së shtunë, në pjesën më të madhe të...

Shp*rthimi në banesën e Dukës, 34-vjeçari i arrestuar me shenja dj*gie në dorë

34-vjeçari i arrestuar për vendosjen e tritolit në banesën e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, rezulton me shenja djegie në dorë....

Pa të dashurën me shokun e tij, detaje nga sherri me th*ka në Berat

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon sherrit me thika në Berat, ku dy persona përfunduan me plagë të shumta në...

Faza e fundit e konfliktit dhe fati i “Foltores”

Nga: Ergys Mërtiri Pas muajsh tensione që degjeneruan deri në konfrontim fizik, përplasja Basha-Berisha po fillon të zbehet, ndërsa revolucioni i organizuar nga foltorja shkon...