E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Po të doja, mund të shkatërroja shumë gjëra”, Semi flet për Fifin

Semi dhe Beniada, dy lojtaret e “Big Brother VIP”, kanë komentuar sjelljen dhe strategjinë e zgjedhur të disa prej banorëve.

Diskutimi i tyre është ndalur veçanërisht tek Fifi. Semi rrëfeu se informacionet që ajo di për jetën e Fifit jashtë shtëpisë, mund të jenë shkatërruese nëse do të vendoste t’i shprehte publikisht.

“Me aq gjëra sa di unë për atë jashtë, unë po të dua mund të shkatërroja shumë gjëra”, tha ajo.

Semi u shpreh më tej se ka zgjedhur që të heshtë, dhe se çdo veprim dhe sjellje e saj ka ardhur si rezultat i faktit se nuk ka dashur të mërzisë shumë prej banorëve.

“Unë nuk jam budallaçkë, nuk jam. Thjesht nuk dua të mërzis shumë persona”, shtoi ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Bora dhe Semi do të "hakmerren" ndaj Donaldit në "Për’puthen Prime"

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...

Nipi i deputetit me shokët në Dubai, Rrahman Rraja: Kam tre muaj pa folur me të

Deputeti socialist, Rrahman Rraja, ka reaguar për ngjarjen e zbardhur sot nga Policia e Lezhës ku i përfshirë në grabitjen me armë ishte nipi...