E enjte, 27 Janar, 2022
5.5 C
Tirana

Etiketa

donaldi

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Donaldi i jep fund lidhjes: Po e kthej nga të gjitha anët, më mirë jemi vetëm

Duket se marrëdhënia e Donaldit me Beatrix-ën është krisur.   View this post on Instagram   A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip) Pas spektaklit të...

Video që po ‘thyen’ rrjetin/ I lidhur me Beatrixin, por mendjen e ka tek Bora

Brenda shtëpisë së “Big Brother”, Donaldi ka deklaruar se historinë me Borën e ka lënë pas krahëve, dhe ndihet mirë me Beatrixin. Por ndonëse ai...

Nga Bora Zemani tek Donald Veshaj e Marina Vjollca, ja sa paguhen

Nga 73 mijë lekë të reja deri në 1 milion të reja, janë pagat e personazheve të njohur të showbizz-it, të publikuara sot në...

Nëna e Beatrixës reagon sërish, përmend edhe Borën

Lidhja e Beatrix dhe Donaldit ende komentohet në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Marrë shkas nga debatet që janë krijuar brenda shtëpisë, një reagim...

Donaldi i jep fund miqësisë me Arjolën: Nuk i flas më! (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme, në “Big Brother VIP” disa nga banorët e akuzuan Arjolën se po viktimizohet me sjelljen e saj. Ajo pati gjithashtu debate me...

Semi hoqi Donaldin nga Instagrami, Romeo ‘merr hak’ për të vëllanë

Pas eleminimit të Semit nga shtëpia e “Big Brother”, gjërat ndryshuan. Ajo kishte një miqësi të mirë me Donaldin për shkak të Borës, por...

“Siç e ka marrë, do vazhdojë edhe me…”, Ndoka me komentin epik për Donaldin

Nard Ndoka ka qenë i ftuar në "Ndryshe", në Top Albania Radio. Ai foli rreth politikës, nisur nga mendimi i tij për situatën Berisha-Basha...

Romeo në “Big Brother”. A do e kuptojnë banorët që do jetë në vend të Donaldit?

Romeo Veshaj, vëllai binjak i Donaldit, do të hyjë sot brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Këtë detaj e ka zbuluar moderatorja Arbana Osmani,...

Sarah shpërthen ndaj DJ PM: Qëndro me Trixën e Donaldin, ngjituni të tre

Sarah shpesh nuk i pëlqejnë shakatë e DJ PM, sikundër edhe ai të bukuroshes. Marrëdhënia e tyre ka patur luhatje të shumta. Ka qenë...

Të fundit

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë

Nga: Preç Zogaj Tek ishte ngulur në oborrin e PD-së në datën tetë janar, Sali Berisha ka parë t’i kalojnë përanash dhe para syve sulmet...

Sot Dinamo-Partizani në “Air Albania”, rrugët që do të bllokohen

Sot pritet me mjaft emocion ndeshja Dinamo-Partizani, që do zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një plan...

PD depoziton kallëzim penal në SPAK kundër Veliajt

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në SPAK një kallëzim ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Tiranë, për...