E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

VIDEO/”Falenderoj Zotin që është me mua”, Aleksia Peleshi flet për Romeo Veshaj

Aleksia Peleshi, vajza e politikanit Niko Peleshi, ka folur si rrallë herë për romancën me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Bukuroshja 19-vjeçare ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA, ku bëri një rrëfim si asnjëherë më parë. Ajo ka thënë se ndjehet xheloze për partnerin e saj, dhe se është me fat që ai është në jetën e saj.

Je përfolur për një lidhje me Romeo Veshaj. A jeni bashkë? Si qëndron e vërteta mes jush? (Min 12:34)

Aleksia Peleshi: E vërteta është që Romeon e dua shumë. E dua me të gjithë forcën që kam për të dashur dikë. Ai është një nga ata njerëz, që në lutjet e mia në fund të ditës, falenderoj Zotin që është në jetën time.

Çfarë të ka bërë ta duash kaq shumë?

Aleksia Peleshi: E dua sepse më kujton babain tim, dhe për mua ai është njeriu më i mirë në botë.

Më tepër je ti xheloze për Romeon, apo ai për ty?

Aleksia Peleshi: Unë.

Cila ka qenë skena më e madhe e xhelozisë që ke bërë?

Aleksia Peleshi: Këtë më mirë nuk po e them. Po preferoj të marr specin djegës. (qesh)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...