E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

“Thuaj një fjalë për mua Beniadës”. Romeo është ndarë nga vajza e Peleshit?

Romeo Veshaj, në një letër surprizë ndaj Donaldit, i kërkon që të njihet me Beniada Nishanin, mbesën e ish-presidentit Bujar Nishanin. Kjo ishte kërkesa që shkaktoi të qeshura tek lojtarët e “Big Brother VIP”.

“Dëgjo, thuaj një fjalë për mua asaj Beniadës, se është shumë e mirë zemra”, i tha Romeo vëllait të tij, duke kërkuar një mundësi takimi me mbesën e ish-presidentit Bujar Nishani. Nuk dihet nëse kjo ka qenë një shaka, apo Romeo i ka dhënë fund marrëdhënies me Aleksia Peleshin, vajzën e ministrit Niko Peleshi.

Aktori i humorit i dha fund marrëdhënies me Jonida Maliqin, e më tej nisi një romancë me Aleksia Peleshin. Më herët, Aleksia theu heshtjen duke folur për romancën e tyre, teksa ishte e ftuar në emisionin “Glamour Zone”.

Aleksia nuk e kurseu një deklaratë të fortë dashurie, duke thënë se aktorin e do me gjithë forcën dhe se ai i ngjan shumë me të atin, Niko Peleshi.

“E vërteta është që Romeon e dua shumë. E dua me të gjithë forcën që kam për të dashur dikë. Ai është një nga ata njerëz, që në lutjet e mia në fund të ditës, falenderoj Zotin që është në jetën time. E dua sepse më kujton babain tim, dhe për mua ai është njeriu më i mirë në botë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...