E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Puthje e përqafime mes Donaldit e Beatrixit (VIDEO)

Spektakli i “Big Brother VIP” mbrëmjen e djeshme ishte plot surpriza. Donaldi dhe Beatrix e pranuan haptazi pëlqimin për njëri-tjetrin. Pas spektaklit të së martës, ata kanë qëndruar bashkë dhe tashmë nuk ka më dyshime për ndjenjat e tyre.

Donaldi i tha këngëtares se është i lumtur që e ka takuar, ndërsa ata nuk janë ndarë gjithë mbrëmjen.

Ky afrimitet i tyre nuk është pritur mirë nga të gjithë ndjekësit, që prisnin ta shihnin atë me Bora Zemanin pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Donaldi u shpreh se mes tij dhe Beatrixit ka shumë kimi, dhe nuk dëshiron ta ndrydhë veten për askënd. “Mes nesh ka pasur kimi që nga fillimi. Nuk dua ta ndrydhë më veten për askënd. Unë po bej çfarë dua ketu brenda”, ishte deklarata e Donaldit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mungonin avokatët, GJKKO shtyn seancën ndaj Fatos Tushes

Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka shtyrë në datën 2 shkurt seancën në ngarkim të Fatos Tushes, ish-kryetarit të Bashkisë Lushnje dhe...

Rama: Presidentin e ri do ta zgjedhim ne, do i kthejmë dinjitetin asaj zyre

Kryeministri Rama tha sot në mbledhjen e Grupit Parlamentar, se Partia Socialiste do të nisë punën për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës...

Mbyllja e shkollave për 3 ditë/Aktivistët: Ministrja bën meteorologen

Për tre ditë, shkollat do jenë të mbyllura për shkak të motit të acartë. Lidhur me këtë vendim, aktivistë të Qëndresës Qytetare kanë protestuar...

“E mbyllim në shkurt”/Rama mbledh Grupin Parlamentar të PS, ja çfarë do ndodhë

Në mbledhjen e Grupit Parlamentar, kreu i qeverisë Edi Rama iu është drejtuar socialistëve të angazhohen seriozisht në procesin e këshillimit kombëtar. Ai vuri...

Basha: Berisha po vë interesat e tij personale mbi ato të demokratëve!

Në Shqipëri zgjedhjet e pjesshme, të parakohshme lokale, më 6 mars, për të zëvendësuar kryetarët e gjashtë bashkive, që iu ka mbaruar mandati, priten...