E enjte, 27 Janar, 2022
5.5 C
Tirana

Etiketa

donald veshaj

“Thuaj një fjalë për mua Beniadës”. Romeo është ndarë nga vajza e Peleshit?

Romeo Veshaj, në një letër surprizë ndaj Donaldit, i kërkon që të njihet me Beniada Nishanin, mbesën e ish-presidentit Bujar Nishanin. Kjo ishte kërkesa...

Semi i bën kërkesën e papritur Donaldit: Ti do flesh me mua! (VIDEO)

Prej ditëve të para të “Big Brother VIP”, këngëtarja Semi Jaupaj ka treguar se ka një afrimitet shumë të madh me aktorin Donald Veshajn....

‘Ç’janë ato servilizma, lëpirje b*the’, Veshaj i lumtur pas largimit të Palomës

Paloma ishte banorja e dytë që u largua mbrëmjen e së premtes nga shtëpia e “Big Brother”. Në kohën kur moderatorja Arbana Osmani konfirmoi...

Puthje e përqafime, Bora bashkohet me Donaldin 6 muaj pas divorcit

Çifti i shumëpërfolur Bora Zemani dhe Donald Veshaj, kanë lënë mosmarrëveshjet pas gjashtë muajsh ndarje, dhe kanë vendosur të rikthehen në krahët e njëri-tjetrit....

Hyrje e papritur/Bora Zemani sot në “Big Brother Vip” (VIDEO)

Marrëdhënia e Donald Veshajt dhe Bora Zemanit është komentuar gjatë ditëve të fundit në “Big Brother Vip”. Marrë shkas nga fakti se ata kishin...

Donaldi: Bora është femra që kam dashur më shumë gjithë jetën

Jo vetëm publiku, por edhe banorët brenda “Big Brother VIP” duan të dinë se si është raporti ndërmjet Donaldit-Borës dhe Semit. Aktori i humorit...

Iva Tiço nxjerr ‘sekretet’: Semi dikur ka qenë e lidhur me një ish të Borës

Bora Zemani, një ditë më parë u prononcua publikisht për atë që teleshikuesit e shohin si një lidhje të mundshme ndërmjet ish-të dashurit të...

Bora Zemani shuan heshtjen për raportin mes Semit dhe Donaldit

Prej startimit të "Big Brother VIP", shumë është aluduar për një pëlqim të mundshëm ndërmjet Donald Veshajt dhe Semi Jaupajt. Mediat rozë kthyen në...

U largua në mes të emisionit, moderatorja e njohur ‘thumbon’ vëllezërit Veshaj

Më herët, bukuroshja Einxhel Shkira surprizoi me vendimin e saj, ku njoftoi se nuk do të ishte më pjesë e “Binjakët show”, vetëm pak...

Donaldi i shpreh publikisht dashurinë Bora Zemanit (FOTO-VIDEO)

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori e njëkohësisht moderatori Donald Veshaj, çdo ditë e më shumë po e bëjnë publike lidhjen e tyre. Ata nuk...

Të fundit

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë

Nga: Preç Zogaj Tek ishte ngulur në oborrin e PD-së në datën tetë janar, Sali Berisha ka parë t’i kalojnë përanash dhe para syve sulmet...

Sot Dinamo-Partizani në “Air Albania”, rrugët që do të bllokohen

Sot pritet me mjaft emocion ndeshja Dinamo-Partizani, që do zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një plan...

PD depoziton kallëzim penal në SPAK kundër Veliajt

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në SPAK një kallëzim ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Tiranë, për...