E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

U largua në mes të emisionit, moderatorja e njohur ‘thumbon’ vëllezërit Veshaj

Më herët, bukuroshja Einxhel Shkira surprizoi me vendimin e saj, ku njoftoi se nuk do të ishte më pjesë e “Binjakët show”, vetëm pak javë pas nisjes së transmetimit të tij.

Kureshtja ka qenë e madhe se çfarë ka ndodhur që ajo u largua papritmas. Moderatorja është pyetur në rrjetet sociale për motivet e ‘ndarjes’ me aktorët Romeo dhe Donald Veshaj.

“Nuk dua të besoj më premtimet boshe, në aspektin profesional, se në atë personal s’kam bërë gabime!”, shkruan ajo.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...