E diel, 27 Shtator, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

romeo veshaj

Dikur shkëmbenin veshjet/ Ja si është raporti i Jonidës me Bora Zemanin

Jonida Maliqi dhe Bora Zemani janë fotografuar shpesh herë nën shoqërinë e njëra-tjetrës dhe të vëllezërve Veshaj. Viheshe re mjaft qartë se marrëdhëniet e...

“Nuk flasim më”, Agron Llakaj flet për largimin e binjakëve: I kam dashur shumë

“Tirana Today” ka vendosur që të risjellë lajmet më të lexuara të vitit 2019 dhe një herë në vëmendjen e lexuesve. Pas largimit të dy...

Jonida Maliqi flet më në fund për lidhjen me Romeon (video)

U bë një kohë e gjatë që përflitet për romancën mes këngëtares Jonida Maliqi, dhe aktorit e njëkohësisht moderatorit Romeo Veshaj. Ndonëse të dy...

Romeo dhe Donald Veshaj ikin nga “Al Pazar”

Pak ditë më parë, aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj u shpreh në emisionin “Lart e Poshtë”, se ka qenë ajo që e ka...

“Zbrazet” Rudina Dembacaj: Agron Llakaj nuk e donte Romeon në “AlPazar”

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, teksa ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” ka folur edhe për raportin që ka me...

Foto/ Jonida Maliqi bën tatuazh të ri bashkë me Romeon

Këngëtarja Jonida Maliqi shquhet për stilin në veshje, por mbi të gjitha edhe për numrin e madh të tatuazheve në trup. Shpesh është kthyer...

VIDEO/ Agron Llakaj i kthehet vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju…

Tre aktorët e humorit, Florjan Binaj, Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj e kanë imituan në emision Agron Llakaj, por kjo ka marrë vëmendjen e...

“Je kufiri im”, Jonida Maliqi i kërkon llogari Romeos: Je i sigurt?

Çdo ditë e më shumë, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj po e bëjnë lidhjen e tyre më publike. Një foto që qarkullonte në rrjet,...

Nuk janë ndarë, Romeo dhe Jonida e bëjnë lidhjen familjare (foto)

U bë një kohë e gjatë që përflitet për lidhjen e këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorin e humorit Romeo Veshaj. Ata madje janë fotografuar në...

“Lërja në dorë Zotit dhe shko të flesh!”. Ç’po ndodh mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt?

Romanca e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt u komentua gjerësisht në mediat rozë, ndërsa paparacët i kapën mat teksa putheshin në një pishinë. Nga...

Të fundit

“Dielli do të ndriçojë për të gjithë shqiptarët!”, Meta del me mesazhin e fortë (VIDEO)

Në Ditën Ndërkombëtare të Turizmit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta thotë se është momenti për të reflektuar mbi domosdoshmërinë për t'i dhënë frymëmarrje këtij...

7 muaj me patentë, 21-vjeçari kapet nga policia duke qarkulluar me shpejtësi të frikshme

Policia Rrugore nuk ndalet me kontrollin e rreptë ndaj të gjithë shoferëve abuziv. Gjatë 5 orëve kontroll me radar e dragera janë pezulluar 22...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/Përplasen tre makina, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se në këtë aksident janë përplasur tre mjete dhe për pasojë janë plagosur dy...

Një breshkë e rrallë gjendet në brigjet e Himarës

Një breshkë mjaft e rrallë Caretta Caretta, është gjetur mëngjesin e sotëm në brigjet e Himarës. Ajo ka pësuar dëmtime, si pasojë e përplasjeve...

Trump emëron Amy Coney Barrett për në Gjykatën e Lartë

Presidenti Trump emëroi të shtunën gjykatësen Amy Coney Barrett si anëtare të Gjykatës së Lartë, për të plotësuar vendin e mbetur bosh nga vdekja...