E martë, 19 Janar, 2021
0 C
Tirana

Romeo Veshaj pranon ndarjen nga Jonida Maliqi, ja si ia kthen këngëtarja

Romeo Veshaj pranoi ndarjen nga Jonida Maliqi në emisionin “Thumb on”, duke deklaruar publikisht se është beqar. Ai u shpreh se nuk e ka mohuar asnjëherë lidhjen me Jonidën, dhe fakti që ka heshtur tregon se e ka pohuar që ata ishin bashkë.

“Çfarë ka ndodhur është e shkuar, anija u mbyt. Kapiteni u mbyt me gjithë anijen. Sado ta riparosh, Titaniku nuk lundron më”, tha më tej ai, duke iu referuar arsyes së ndarjes.

Por kjo deklaratë nuk ka shkuar në vesh të shurdhër, pasi një kundërpërgjigje e menjëhershme ka ardhur nga këngëtarja Jonida Maliqi. Ajo ka publikuar në Instagram një status ku thotë: “Ji i njëjti person privatisht, publikisht dhe personalisht”. Pas këtij statusi, menjëherë kanë nisur aludimet se këngëtarja e ka me Romeon.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...