E martë, 11 Gusht, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

jonida maliqi

“Unë s’kam unazë në gisht”, Jonida Maliqi flet për raportin me Romeo Veshajn

Këngëtarja Jonida Maliqi është shpesh kryefjalë e mediave rozë, për romancën me Romeo Veshaj. Lidhja e tyre është bërë më e konsoliduar, e ndrësa...

Jonida nxjerr foton e embël me Romeon: Dua gjithçka që kam (FOTO)

U bë një kohë e gjatë që përflitet romanca e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj. Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë, madje edhe...

Romeo i shpreh dashurinë Jonidës në emision (FOTO)

Tashmë Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj e kanë bërë lidhjen e tyre më publike. Ndryshe nga sa më herët që jepnin mesazhe të koduara,...

“Ndodh shumë rrallë”, Jonida Maliqi tregon letrat që gjente poshtë derës

Këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në “E diela Shqiptare”, ku rrëfeu eksperiencën në Eurosong. Jonida tregoi se gjatë kohës që ka qenë në...

‘Bjonde vagabonde’/ Jonida përballet me Sarën pas ndarjes me Romeon

Shumë u përfol për ndarjen e Jonidës me Romeon. Pas ndarjes, Romeo Veshaj u përfol për një lidhje me blogeren Sara Kolami. Por në...

Romeo Veshaj pranon ndarjen nga Jonida Maliqi, ja si ia kthen këngëtarja

Romeo Veshaj pranoi ndarjen nga Jonida Maliqi në emisionin "Thumb on", duke deklaruar publikisht se është beqar. Ai u shpreh se nuk e ka...

Dikur shkëmbenin veshjet/ Ja si është raporti i Jonidës me Bora Zemanin

Jonida Maliqi dhe Bora Zemani janë fotografuar shpesh herë nën shoqërinë e njëra-tjetrës dhe të vëllezërve Veshaj. Viheshe re mjaft qartë se marrëdhëniet e...

Ja me kë po i kalon pushimet Romeo pas ndarjes nga Jonida (FOTO)

Pak ditë më parë, këngëtarja jonida Maliqi tha se është beqare, duke pranuar ndarjen nga Romeo. "Unë jam një femër beqare, kur dua, dua...

Mbështeti Arilenën, Jonida Maliqi tregon prapaskenat me fansat e irrituar

Arilena Ara triumfoi me këngën ‘Shaj’ në edicionin e 58 të “Festivalit të këngës”. Këtë çmim ia dorëzoi këngëtarja Jonida Maliqi, si fituese e...

Videoja intime me Flori Mumajesin, Jonida Maliqi flet për herë të parë

Jonida Maliqi ka folur për videon që u komentua gjerësisht në rrjetet sociale, ku shfaqej me Flori Mumajesin. Ajo shoi heshtjen teksa ishte e...

Të fundit

Viktima gjatë protestave në Bjellorusi, liderja e opozitës “dorëzohet”

Disa orë pas përfundimit të procesit zgjedhor, mediat pranë qeverisë shpallën rezultatin sipas të cilit Lukashenko kishte fituar bindshëm me 80% të votave, ndërsa...

Agresorët qëllojnë me breshëri në drejtim të fugonit të blinduar, panik në Itali

Disa qytetarë të gjendur në autostradën A14, 2 kilometra nga dalja e Cerignolas në Foggia, Itali, kanë përjetuar momente paniku. Raportohet se në autostradën në...

Indeksi i Kujdesit Shëndetësor, Shqipëria e parafundit në Evropë më 2020

Shqipëria u rendit e parafundit në Evropë për Indeksin i Kujdesit Shëndetësor në gjysmën e parë të vitit 2020 nga Numbeo, portali më i...

Të shtëna pranë Shtëpisë së Bardhë, Trump nxirret menjëherë nga konferenca e shtypit

Presidenti amerikan, Donald Trump u nxor befasisht nga salla e konferencës së shtypit së Shtëpisë së Bardhë, pak pasi pati të shtëna jashtë gardhit...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë mbetet në ndikimin e kthjellimeve deri pas mesditës, kur vranësira kalimtare shfaqen nëpër territor. Pasditja zhvillon vranësira në skajin Verior-Verilindor, ku do të...