E premte, 22 Janar, 2021
13 C
Tirana

“Po në tualet do na nxirrni?”, Ardit Gjebrea nuk ia përton fanses

Këtë të dielë, në emisionin e përjavshëm “E  diela shqiptare”, do jetë e ftuar këngëtarja e njëkohësisht moderatorja Jonida Maliqi, e cila bashkë me Ardit Gjebrenë do të vijë në një intervistë ndryshe.

Të dy kanë shkuar në Gjirokastër, qyteti i origjinës së tyre, ku kanë zhvilluar bashkëbisedimin që ne do e shohim në orën 18:15 në ekran.

Arditi ka publikuar një foto shkëputur nga intervista, ku shihen duke folur në dhomën e Jonidës, pasi ka treguar se intervista fillon me zgjimin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Por një nga komentueset i është dukur e pavend mënyra se ku është organizuar intervista. E madje këtë pakënaqësi ia ka shprehur edhe moderatorit Gjebrea, i cili i ka kthyer një përgjigje me mjaft sportivitet.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Testim i detyruar dhe karantinë/ Ambasada gjermane jep njoftimin e rëndësishëm

Gjermania ka klasifikuar sot 25 vende në mbarë botën si zona me incidencë të lartë të Covid-19, ku bën pjesë edhe Shqipëria. Lajmi është bërë...

Maqedonia e Veriut publikon pagat e kabinetit, Zaev paguhet më pak se Rama

Maqedonia e Veriut ka publikuar pagat e kabinetit qeveritar. Pagën më të lartë e merr kryeministri Zoran Zaev, respektivisht 78.840 denarë, ndërsa i shtohet...

Kim dhe Soreca takojnë kreun e KED: Të plotësohen vakancat në Kushtetuese

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca, zhvilluan një takim ditën e sotme me kreun e Këshillit...

Apeli i Metës: Të ndihmojmë biznesin për të ndalur shpopullimin

Presidenti i Republikës, Ilir Meta shprehet i shqetësuar për situatën ekonomike në vend. Meta shprehet se Shqipëria ka barrën fiskale më të lartë dhe...

Shkrihet Dega e LSI-së, të 140 anëtarët i bashkohen Partisë Socialiste

Dega e Lëvizjes Socialiste për Integrim në fshatin Gjeroven në rrethin e Beratit, është mbyllur. Mesditën e sotme, kryetari i degës së LSI-së në...