E shtunë, 23 Janar, 2021
11 C
Tirana

‘Bjonde vagabonde’/ Jonida përballet me Sarën pas ndarjes me Romeon

Shumë u përfol për ndarjen e Jonidës me Romeon. Pas ndarjes, Romeo Veshaj u përfol për një lidhje me blogeren Sara Kolami. Por në një video që ka shpërndarë Sara në Instagram, dëshmohet qartë se mes tyre nuk ka aspak konkurrencë. Sara dhe Jonida janë përballur me njëra-tjetrën në një ambient në kryeqytet.

“Kam një bjonde vagabonde”, dëgjohet të thotë Jonida dhe në një video tjetër i drejtohet: “Bjondja vagabondja nuk e ka rradhën sonte, ta them unë kur e ke rradhën”. Kjo ka qenë në sensin e shakasë, pasi të dyja bukuroshet qeshin.

Më herët, në mediat rozë u përfol se aktori mund të kishte një romancë të re me moderatoren dhe blogeren Sara Kolami.

Ata janë parë të shoqërohen shpesh së bashku, dhe kjo ka nisur aludimet se mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri.

Thuhet se njohja e tyre mund të ketë nisur në ambientet e “Vizion Plus”, ku Romeo moderon emisionin “Treshat” së bashku me vëllain e tij, Donaldin dhe Bora Zemanin. Por siç duket, këto janë thjeshtë thashetheme.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I prekur nga Covid/ Ndërron jetë gazetari legjendar i CNN, Larry King

Gazetari amerikan, Larry King ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare. Lajmi është bërë e ditur përmes një deklarate në llogarinë e tij në rrjetin...

Kryemadhi: Edhe 92 ditë na ndajnë nga ndryshimi

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi ditën e sotme një bashkëbisedim me banorët e Zall Bastarit. Kryemadhi u shpreh se taksat e larta në Tiranë...

Real Madrid, dhuratë speciale për ekipin që e turpëroi në Kupën e Mbretit

Real Madrid ka shkuar përtej humbjes së pësuar në Kupën e Mbretit kundër Alcoyano-s, skuadër e kategorisë së tretë. Pas eliminimit, Los Blancos kanë bërë...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Manastirliu jep lajmin e mirë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastrirliu, ka dhënë një lajm të mirë në lidhje me vaksinimin kundër koronavirusit në vendin tonë. Manastirliu u shpreh se Shqipëria...

Grabitet me armë një pikë dhëniesh kredie në Tiranë

Filiali i një institucioni financiar për dhënien e kredive, është grabitur pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:40 në zonën e...