E hënë, 18 Janar, 2021
-4 C
Tirana

Etiketa

romeo veshaj

VIDEO/ Agron Llakaj i kthehet vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju…

Tre aktorët e humorit, Florjan Binaj, Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj e kanë imituan në emision Agron Llakaj, por kjo ka marrë vëmendjen e...

“Je kufiri im”, Jonida Maliqi i kërkon llogari Romeos: Je i sigurt?

Çdo ditë e më shumë, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj po e bëjnë lidhjen e tyre më publike. Një foto që qarkullonte në rrjet,...

Nuk janë ndarë, Romeo dhe Jonida e bëjnë lidhjen familjare (foto)

U bë një kohë e gjatë që përflitet për lidhjen e këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorin e humorit Romeo Veshaj. Ata madje janë fotografuar në...

“Lërja në dorë Zotit dhe shko të flesh!”. Ç’po ndodh mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt?

Romanca e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt u komentua gjerësisht në mediat rozë, ndërsa paparacët i kapën mat teksa putheshin në një pishinë. Nga...

Video/ Jonida Maliqi kapet ‘mat’ duke u puthur me Romeo Veshajn

Prej kohësh në shtypin rozë shqiptar flitet për një lidhje të re romantike, midis këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj. Dyshja nuk ka pranuar...

Romeo e pranon publikisht se do martohet me Jonida Maliqin

Romeo Veshaj ka sqaruar çdo thashethem lidhur me Jonida Maliqin, teksa ka qenë i ftuar tek rubrika “Për drekë me mua” tek “E Diela...

Nuk ka më dyshime, Jonida dhe Romeo puthen në emision (VIDEO)

Prej disa kohësh këngëtarja Jonida Maliqi përflitet se është në një lidhje me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Shpesh ata janë fotografuar duke frekuentuar...

Ata e mohojnë por…/ Jonida Maliqi dhe Bora Zemani kapen mat me vëllezërit binjakë

Lajmi se mes këngëtares së njohur Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit, Romeo Veshaj ka lindur një romancë e re, vazhdon të bëjë bujë...

“Jam e lumtur!” Jonida Maliqi flet për herë të parë për Romeo Veshajn

Jonida Maliqi ka folur për herë të parë për lidhjen me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Në një intervistë për revistën “Class”, këngëtarja ka...

Kapen ‘mat’ në pishinë, Jonida Maliqi puthje e përqafime me aktorin Romeo Veshaj (Video)

E mbajtën të fshehtë lidhjen për një kohë të gjatë, por tashmë pamjet në videon në fjalë dëshmojnë se Jonida Maliqi është në romancë...

Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...