E martë, 19 Janar, 2021
0 C
Tirana

Kamera e fshehtë/ “Do ti pres këmbët”, Romeo Veshaj kërcënon haptazi gazetarin

Gazetari i “ThumbON”, Ronaldo Sharka ka rënë në kurth nga vetë emisioni dhe vëllezërit Veshaj. Një kamerë e fshehtë, e ka bërë për ‘ujë të ftohtë’ gazetarin.

Aktori i humorit merr situatën në dorë, dhe fillon ta kërcënojë gazetarin në mes të lokalit. Pavarësisht tentativave të gazetarit për t’ia hedhur paq, ai duket se ndjehet i frikësuar.

Ronaldo Sharka ka rënë në kurth, por gjithçka përfundon mjaft mirë, pasi Romeo i shpjegon se ishte një kamerë e fshehtë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...