E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

“T’i theva dhëmbët”, Romeo Veshaj kërcënon gazetarin në lokal (VIDEO)

Romeo Veshaj është konfliktuar ashpër me një gazetar. Të ulur në një bar kafe në kryeqytet, Romeo është filmuar teksa i kërkon llogari për disa foto të Donaldit që pretendon se ia ka bërë gazetari.

Gazetari shihet mjaft i heshtur, teksa mohon të ketë bërë foto, ndërsa Romeo e kërcënon se do t’i thyejë gotën kokës. Madje në një moment, aktori merr në telefon dikë dhe i kërkon që të vijë aty pranë lokalit, pasi do t’i bëjnë një xhiro.

Kjo kamer e fshehtë është realizuar nga emisioni “Thumbon”.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=49&v=l5NBaXrN4_8&feature=emb_title

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...