E enjte, 4 Mars, 2021
17 C
Tirana

Etiketa

demtim

Mungon prej disa javësh, ja kur do të rikthehet Zlatan Ibrahimoviç

Zlatan Ibrahimovic, është duke qëndruar jashtë fushave të blerta prej disa javësh për shkak të një lëndimi të pësuar. Suedezi ka një rol mjaft të...

Nuk ka fund makthi për lojtarin e Napolit, pas dëmtimit infektohet me Covid-19

Nuk ka fund makthi për sulmuesin e Napolit, Viktor Ozimhen. Sulmuesi 22-vjeçar nigerian, pasi u dëmtua rëndë në dorën e tij me kombëtaren në muajin...

Dëmtim i çuditshëm, lojtari lëndon qafën pasi godet topin me kokë (Video)

Një dëmtim i çuditshëm i habiti të gjithë ata që ndiqnin dje ndeshjen e kampionatit zviceran Basel-Sent Galen. Mbrojtësi i majtë i Bazelit, Raul Petreta...

Dëmtim i rëndë për lojtarin e Barcelonës, rrezikon karrierën

Një lajm shumë i keq vjen për futbollistin e Barcelonës, Moussa Wague. Mbrojtësi i krahut të djathtë u dëmtua rëndë në ndeshjen që ekipi...

Video/ Januzaj e pëson keq në Spanjë, shikoni goditjen e rëndë që merr

Ditën e djeshme u zhvillua ndeshja mes Barcelonës dhe Real Sociedadit, e cila u fitua nga katalanasit me rezultatin 2-1. Mbrojtësi i Barcelonës, Zhordi Alba...

Lajm tronditës për Dortmundin, Haland mund të mbyllë vitin prej dëmtimit

Sulmuesi i Borussia Dortmund, Erling Haaland sonte në mbrëmje ndaj Lazios, sa i përket përballjes Champions, mungon për shkak të një dëmtimi në kofshë. Por,...

E pësoi keq/Futbollisti humbet rastin me portën bosh dhe rrezikon jetën (FOTO)

Futbollisti i Molde, Sheriff Sinyan, përjetoi një moment të dhimbshëm në ndeshjen ndaj Arsenalit në Europa League, pasi u përplas me shtyllën. Futbollisti i ekipit...

Pamje të frikshme/Momenti kur Mavraj përplaset me portierin dhe bie pa ndjenja në fushë (VIDEO)

Ish-kapiteni i Kombëtares që është tërhequr nga kuqezinjtë, Mërgim Mavraj, për fat të keq ka pësuar një dëmtim gjatë sfidës së javës së dytë,...

Nxirrte pllaka dekorative nga mali i Tomorit, arrestohet 36-vjeçari, administrator i firmës

Policia e Beratit ka vënë në pranga një person i cili akuzohet për veprimtari të kundërligjshme në dëmtim të malin e Tomorit. Arrestimi i...

Lajm i keq për PSG, Mbappe nuk do të jetë i pranishëm në ndeshjen me Atalantën

Një lajm i keq vjen për PSG, teksa mësohet se sulmuesi kryesor, Kylian Mbappe, nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Atalantës. Kampionët...

Të fundit

Kryemadhi: Ahmetaj është frikacak, nuk e mban dot burgun

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është shprehur se kohët e fundit ka ndryshuar mendim për ministrin Arben Ahmetaj. E ftuar në “Opinion”...

E mori me kredi, pas një viti e gjysmë përmbarimi e nxjerr nga shtëpia

Jorida Davidhi ka denoncuar sot në emisionin “Stop” se në vitin 2013 ka marrë një kredi të butë përmes Bashkisë Tiranë dhe një institucioni...

Kryemadhi: Dola kundër inceneratorëve, Koka u ankua tek ish-kryetari i LSI

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intehrim, Monika Kryemadhi ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me denoncimin e saj për inceneratorët. Kryemadhi tha se eksponentë...

Deklarata për dorëheqje/ Spahiu jep 6 argumente pse Meta nuk do e mbajë fjalën

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu duke komentuar deklaratat e Presidentit Ilir Meta së fundmi lidhur me zgjedhjet e ardhshme, tha se Kreu i Shtetit...

Kush është ishulli më misterioz, më i izoluar dhe më i rrezikshëm në planet?

Një ishull i pandikuar nga civilizimi modern. A ekziston? Po. Në Oqeanin Indian, populli sentinelez ka jetuar në një ishull të vogël për më...