E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Video/ Januzaj e pëson keq në Spanjë, shikoni goditjen e rëndë që merr

Ditën e djeshme u zhvillua ndeshja mes Barcelonës dhe Real Sociedadit, e cila u fitua nga katalanasit me rezultatin 2-1.

Mbrojtësi i Barcelonës, Zhordi Alba bën një gjest aspak të mirë, nga i cili e pëson Adnan Januzaj.

Në fundin e pjesës së parë, Januzaj ishte në një dyluftim për top me sulmuesin Brethueit, por në atë moment aty afrohet Alba, i cili gjuan me top në fytyrë futbollistin shqiptar.

Nga pamjet dukej se kjo ishte e qëllimshme nga mbrojtësi spanjoll, i cili duket se ka qenë i irrituar me Januzajn dhe zgjodhi një mënyrë për të nxjerrë inatin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...