E premte, 23 Prill, 2021
12 C
Tirana

Etiketa

Salsano Rrapi

Salsano Rrapi sqaron të vërtetën e largimit nga “Portokalli”-a

Salsano Rrapi ka sqaruar me anë të një fotoje të postuar sot në Instagram, se nuk është larguar nga spektakli i humorit “Portokalli”. Më herët...

Salsano Rrapi dhe Altin Basha nuk ikin nga “Top Channel”

Shumë është aluduar se aktori Salsano Rrapi dhe regjisori Altin Basha janë larguar pas shumë vitesh nga “Portokalli”-a. Asnjë nga të dy nuk është...

Salsano Rrapi largohet pas 13 vitesh nga “Portokalli”-a

Valë largimesh nga Top Channel. Pas Xhemi Shehut, mësohet se Salsano Rrapi ka dhënë dorëheqjen. Largimi i Salsanos nga "Portokalli"-a, ka ardhur pas përplasjeve...

Salsano ‘thumbon’ Xhemi Shehun nga darka me Altin Bashën (FOTO)

Pak kohë më parë, moderatorja Xhemi Shehu konfirmoi se do të largohej nga "Portokalli”-a. Një komentuese e pyeti: “E vërtetë që s’do jesh më...

Salsano Rrapi i është nënshtruar një operacioni kirurgjikal (VIDEO)

Aktori i humorit e njëkohësisht moderator i “Portokalli”-së, Salsano Rrapi, këtë fillim viti i është dashur t'i nënshtrohet një operacioni kirugjikal. Agjenti 00Thumb tregoi për...

Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi ironizojnë Alketa Vejsiun

Nata finale e “Festivalit të 58-të RTSH-së” është komentuar gjerësisht. Ka pasur kritika, por edhe komente pozitive. Ndërkohë së fundmi na ka tërhequr vëmendjen një ironizim...

“Si mund të rrijë robi 5 minuta me 1 veshje”/ Xhemi dhe Salsano tallin Alketën

Edicioni i 58-të i Festivalit të Këngës që u finalizua mbrëmjen e djeshme shkaktoi mjaft polemika. Jo vetëm për këngën fituese por edhe për mënyrën...

Aktorja zbulon pse u largua nga Portokallia, i ‘përvishet’ Salsanos: Është barrë e rëndë të…

Drejtuesi i programit të humorit “Portokalli” në Top Channel, Salsano Rrapi, teksa ka qenë i ftuar këtë mëngjes në “Rreze Dielli” foli edhe për...

“Ti e ke për detyrë”, Salsano Rrapi tregon për herë të parë sherrin me gazetaren

Aktori e njëkohësisht moderatori Salsano Rrapi, ka pranuar publikisht se dhënia e intervistave nuk është se i ngjit shumë, ndaj është munduar që të...

Largimi i bujshëm i aktores së “Portokalli”-së/ Salsano Rrapi: Delina Zhupa iku fshehurazi!

Drejtuesi i programit të humorit "Portokalli" në Top Channel, Salsano Rrapi, teksa ka qenë i ftuar këtë mëngjes në "Rreze Dielli" në Report Tv,...

Të fundit

Si po ndikojnë maskat tek psikologjia e njerëzve

Nga: Wendy L.Patrick “Newsmax” Kur shoqëroheni me miqtë dhe familjen, maska e fytyrës u fsheh emocionet. Mendoni pak se sa më e vështirë është të...

Si u krijua SEAL Six, njësia speciale amerikane që vrau Osama Bin Laden

E njohur fillimisht si SEAL Team Six, Grupi i Zhvillimit të Luftës Speciale të Shteteve të Bashkuara (DevGru) është një nga disa njësitë që...

Do luajë përtej moshës 40 vjeç, Ibrahimoviç rinovon kontratën me Milanin

Tashmë është zyrtare! Zlatan Ibrahimoviç ka rinovuar kontratën e tij me Milanin për një sezon tjetër . Suedezi arriti në “Casa Milan” rreth orës...

Mjekët i kërkojnë Navalnyt të ndalë menjëherë grevën e urisë

Mjekët privatë të kritikut të Kremlinit Aleksei Navalny i kanë bërë thirrje atij që t’i japë fund krizës së urisë sa më shpejt që...

Becchetti thyen heshtjen: Qeveria Rama më detyrohet 150 mln euro

Biznesmeni italian Francesco Becchetti ka folur për herë të parë për gjyqin që ka fituar kundër qeverisë së kryeministrit Edi Rama. Në një intervistë për...