E hënë, 21 Qershor, 2021
32.5 C
Tirana

Salsano Rrapi sqaron të vërtetën e largimit nga “Portokalli”-a

Salsano Rrapi ka sqaruar me anë të një fotoje të postuar sot në Instagram, se nuk është larguar nga spektakli i humorit “Portokalli”.

Më herët u përfol se aktori dhe moderatori i spektaklit të humorit kishte dhënë dorëheqjen, për shkak të një përplasje me drejtorin e “Top Channel”, Ben Blushi.

Por siç duket, të gjitha këto zëra kanë qenë në kuadrin e thashemeve.

“Së shpejti bombë”, ka shkruar Salsano përkrah fotos, për të treguar se sezonin e ri do të kthehen më fuqishëm se kurrë më parë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bie qeveria në Suedi/ Löfven, kryeministri i parë që rrëzohet nga parlamenti

Parlamenti i Suedisë ka mbështetur një votë mosbesimi ndaj kryeministrit të qendrës së majtë, Stefan Löfven. Ai bëhet kryeministrii i parë që do të...

Teknologji/ Si transferohen numrat nga Android në iPhone shumë thjesht

Si transferohen numrat e regjistruar nga Androidi në iPhone duke përdorur një adresë e-maili në Google 1-Së pari sigurohu që kontaktet tuaja të jenë të...

Dorëheqja e Ruçit/ Zheji: E largoi Rama

Analisti i njohur, Artur Zheji deklaroi se kryeministri Edi Rama e largoi kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi nga Partia Socialiste, për të patur një...

Bie miti: Sipas FBI-së edhe kriptomonedhat janë të identifikueshme

Javën e kaluar, Departamenti amerikan i Drejtësisë, njoftoi se kishte zbuluar dhe konfiskuar pothuajse gati të gjitha bitcoin-et që ishin paguar në formën e...

10 shprehje nga Servantes, që duhet t’i lexojmë të paktën një herë

"Mos u lut kurrë për diçka që ke mundësi ta fitosh". "Të vërtetën tërhiqe sa të duash, ajo kurrë nuk këputet dhe gjithmonë del mbi...