E enjte, 26 Nëntor, 2020
-1 C
Tirana

Etiketa

ben blushi

Pragu kombëtar është diskriminues, pa korrektim kombëtar

Nga: Mero Baze Një nga pikat e nxehta të propozuara në draftin e Partisë Socialiste për ndryshime në Kodin Zgjedhor, është pragu kombëtar 3 për...

Salsano Rrapi sqaron të vërtetën e largimit nga “Portokalli”-a

Salsano Rrapi ka sqaruar me anë të një fotoje të postuar sot në Instagram, se nuk është larguar nga spektakli i humorit “Portokalli”. Më herët...

Salsano Rrapi largohet pas 13 vitesh nga “Portokalli”-a

Valë largimesh nga Top Channel. Pas Xhemi Shehut, mësohet se Salsano Rrapi ka dhënë dorëheqjen. Largimi i Salsanos nga "Portokalli"-a, ka ardhur pas përplasjeve...

“Kandidati” i Ben Blushit po jetohet në politikën shqiptare, Manjani nxjerr parashikimet e frikshme

Ngjarjet kriminale në Elbasan, kanë shkaktuar reagime të shumta, duke e lidhur atë me lidhjet e politikës me krimin. Një nga vrasjet më e...

“Ben Blushi dhe Gazmend Demi, pronarë të tokës në Dhërmi”, Berisha plas skandalin

Në Shqipëri, në jo pak raste janë evidentuar problemet që ekzistojnë me falsifikimin e dokumenteve për pronat. E madje tokat në bregdet janë ato...

Ditmir Bushati, ose Ben Blushi i ri në PS

Nga: Roland Qafoku Ju kishte marrë malli për Ben Blushin? Për ato fjalimet plot elokuencë, plot spec dhe një zë që e bënte me ngjyra...

Plas sherri/ Vila e Gjirit të Lalzit, Berisha: Lëpihu më fortë Blush

Dhëndri i ish-kryeministrit Berisha, Jamarbër Malltezi, ka reaguar pas emisionit në "Top Channel" për pronat dhe vilat e politikanëve në Gjirin e Lalzit, ndër...

“Jetoj me dinjitet”, moderatori flet për sherrin me Ben Blushin

Më herët, në mediat rozë u përhap lajmi se moderatori Florian Agalliu do i jepte lamtumirën “Top Channel”. Ajo çfarë përflitej lidhej me një...

Braktisi emisionin, zbulohet shkaku i sherrit mes moderatorit dhe Ben Blushit

Tashmë është pranuar publikisht vetë nga moderarori Florian Agalliu, se ai do të largohet nga "Top Channel". Floriani e ka ndërprerë kontratën televizive, dhe...

Plas sherri mes Ben Blushit dhe ish-drejtorit të Digitalb-it, zihen në mes të restorantit

Gjatë orëve të vona të mbrëmjes së kaluar, ka plasur një sherr në mes të një restoranti. Dy personat që janë zënë publikisht janë...

Të fundit

Gjermania humbet shpresat, njofton shtrëngimin e masave deri në janar

S’ka asnjë lajm shprese për Gjermaninë, e cila edhe pas masave kufizuese, nuk ka njohur ulje të numrit të infektimeve. Ndodhur në këto kushte,...

“Do vazhdojmë të jemi me ju”, Ambasada Amerikane jep lajmin fantastik

Ambasada Amerikane në Tiranë ka sjellë në kujtesë tërmetin e 26 nëntorit të vitit të kaluar që goditi Shqipërinë. Në njoftimin e shpërndarë në...

“FIFA të heqë numrin 10 nga të gjitha garat”, trajneri bën propozimin special

Legjenda e futbollit Diego Armando Maradona, mbylli sytë përgjithmonë. Ky lajm tronditi mbarë opinionin sportiv. Diego Maradona u nda nga jeta pas një arresti...

Tërmeti i 26 nëntorit, një vit më pas

Nga: Alfred Peza Ku ishe ti në orën 03.56 të 26 nëntorit të vitit 2019? Si e përjetove tërmetin ato sekonda që dukeshin sikur nuk...

Konkurrenti më i ri në “Për’puthen”: Kam punuar në ndërtim (VIDEO)

Dje kishte një hyrje të re në “Për’Puthen”. Një konkurrent i ri që mori jo vetëm vemendjen e vajzave. Konkurrenti i ri quhet Atdhe,...