Stil

Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi ironizojnë Alketa Vejsiun


               Publikuar në : 10:16 - 24/12/19 M D

Nata finale e “Festivalit të 58-të RTSH-së” është komentuar gjerësisht.

Ka pasur kritika, por edhe komente pozitive.

Ndërkohë së fundmi na ka tërhequr vëmendjen një ironizim që dy moderatorët e “Portokallisë”, Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi i kanë bërë Alketa Vejsiut për performancën e saj.

“Po mendoj që sezonin e ri të ‘Portokallisë’, unë me Xhemin vetëm të këndojmë. Nuk do prezantojmë”, thotë Salsano, ndërsa Xhemi ia kthen:

“Për 1 vit njëherë nuk dua të dëgjoj këngë! Ika të ndërrohem njëherë se kam 5 minuta me këtë veshje. Si mund të rrijë robi 5 minuta me një veshje?”

Kujtojmë se Vejsiu këndoi në Festival si edhe të shpeshta ishin rastet kur ajo ndërroi veshjet.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT