E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

ngacmim seksual

Pranga mësueses, u dërgonte foto e video intime nxënësve 13 dhe 14-vjeçarë

Një ish-mësuese zëvendësuese 19-vjeçare me Sistemin e Shkollës së Qarkut Cleveland, u arrestua pasi autoritetet thanë se ajo ndau materiale seksuale me disa fëmijë....

“Më ngacmoi para 1 viti e gjysmë”, 13-vjeçarja denoncon të moshuarin

Një e mitur ka denoncuar në polici një rast abuzimi që i ka ndodhur një vit e gjysmë më parë. Burimet zyrtare njoftojnë se...

I ngacmonte dhe u dërgonte mesazhe natën, pezullohet drejtori i shkollës

Drejtoria vendore e arsimit parauniversitar të Korçës, ka pezulluar drejtorin Adriatik Haxhillari, i cili akuzohet nga dy nxënëset 14-vjeçare, për ngacmim seksual. Deri në...

“S’i kam ngacmuar, i largova se bënin zhurmë”, “burg 45 ditor” për 61-vjeçarin

“Arrest me burg” është masa e caktuar nga Gjykata e Shkallës së Parë Gjirokastër për 61-vjeçarin Vasil Mullaj, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj...

“Ishte një lojë, nuk i futa duart”, dëshmia e policit që ngacmoi 13-vjeçaren

Pamjet që janë publikuar në media ku dëshmojnë ngacmimin seksual ndaj një të mitureje, e ka hedhur poshtë vetë autori Glenn Roche, ndërsa pretendon...

I dërgonte foto e video nudo, detajet e 25-vjeçares që ra pre e ngacmimit

Një 24-vjeçar është vënë në pranga, pasi ai kishte ngacmuar seksualisht duke i çuar foto e video nudo një të reje, e cila kishte...

Vlorë / Pranga 56-vjeçarit, u kallëzua nga një e mitur për ngacmim seksual

Policia e Vlorës ka arrestuar një 56-vjeçar pas kallëzimit të një 14-vjeçareje. Vajza ka treguar në polici se burri e ka ngacmuar seksualisht. Ende nuk...

”Do të jesh drejtoreshë”/ Zyrtari i FRD-së premton vend pune pas zgjedhjeve

Emisioni “Stop” transmetoi këtë të martë rastin e nënkryetarit të FRD-së për Tiranën, Ilir Hodaj, i cili i premtonte vend pune një qytetareje sapo...

Kreu veprime të turpshme ndaj fqinjes së mitur, pranga 51-vjeçarit në Durrës

Nëna e një vajze të mitur ka denoncuar në polici fqinjin e saj, për ngacmim seksual me të bijën e saj. Lidhur me këtë...

Dhunë në familje e ngacmim seksual ndaj vajzës së tij, burg pa afat për autorin

Gjykata në Krujë ka lënë në burg pa afat Edmond Selin, i cili akuzohet për dhunë në familje dhe ngacmim seksual ndaj vajzës së...

Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...