E hënë, 24 Janar, 2022
-0.5 C
Tirana

I dërgonte foto e video nudo, detajet e 25-vjeçares që ra pre e ngacmimit

Një 24-vjeçar është vënë në pranga, pasi ai kishte ngacmuar seksualisht duke i çuar foto e video nudo një të reje, e cila kishte ardhur nga Arabia Saudite për pushime në Shqipëri.

25-vjeçarja nga Arabia Saudite kishte ardhur për pushime në Tiranë, por është përballur me ngacmimin seksual nga 24-vjeçari J. Meta.

Ky i fundit, nga data 17 deri në momentin që është prangosur një ditë më parë, i kishte dërguar 25-vjeçares foto dhe video nudo të tij, si edhe mesazhe në gjuhën angleze me përmbajtje banale.

Duke parë që situata po agravohej edhe më tej, ajo i është drejtuar policisë për ndihmë. Pasi e ka denoncuar 24-vjeçarin në Komisariatin e Policisë Nr.1 në Tiranë, ai është vënë në pranga.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit J. M., 24 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase 25-vjeçare”, njoftoi policia.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndërron jetë aktori i njohur turk, luajti në serialin “Ertogrul”

Aktori i njohur turk, Ayberk Pekcan, ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare. I ndjeri ka luajtur në serialin “Ertogrul” dhe “Osman”. Mediat turke thonë se...

Gjirokastritët dhe korçarët më punëtorë, Lezha, Dibra dhe Tirana më “dembele”

Qarqe të ndryshme të vendit shfaqin sjellje ekstreme ndaj punës, pasi në disa prej tyre popullsia në moshë punë (+15 vjeç) shfaq një interes...

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga: Mero Baze Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

“Blindohen” zgjedhjet në Shoqatën e Tiranës, hyrja me kartë identiteti

Në orën 15:00 do të nisin zgjedhjet e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Tiranës. Aktualisht është vënë re prezencë e forcave të policisë private,...

Nis hakmarrja pas përgjimeve, Tatimet ‘mësyjnë’ te bizneset e Armand Dukës

Bashkia e Tiranës me në krye Erion Veliaj, ka marrë zotimin për të "pastruar futbollin". Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për...