E premte, 28 Janar, 2022
9.5 C
Tirana

Kreu veprime të turpshme ndaj fqinjes së mitur, pranga 51-vjeçarit në Durrës

Nëna e një vajze të mitur ka denoncuar në polici fqinjin e saj, për ngacmim seksual me të bijën e saj. Lidhur me këtë rast, në prangat e policisë së Durrësit ka rënë shtetasi me inicialet A.M., 51 vjeç.

Gruaja, identiteti i së cilës ende nuk bëhet me dije, ka kallëzuar se ngjarja ka ndodhur më datën 5 tetor, kur 51-vjeçari ka kryer veprime të turpshme ndaj vajzës së saj 8-vjeçare.

Për këtë ngjarje, materialet hetimore i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Fakte të panjohura mbi shkencëtarët më të famshëm të të gjitha kohërave

Ju ndoshta mund t’i njihni emrat e këtyre figurave historike të shkencës, si dhe zbulimet e tyre më të famshme. Por ndoshta mund të...

Pas acarit, rikthehen reshjet e shiut. Si do të jetë moti për këtë fundjavë

Reshjet e shiut pritet të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit të ditës së shtunë, në pjesën më të madhe të...

Shp*rthimi në banesën e Dukës, 34-vjeçari i arrestuar me shenja dj*gie në dorë

34-vjeçari i arrestuar për vendosjen e tritolit në banesën e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, rezulton me shenja djegie në dorë....

Pa të dashurën me shokun e tij, detaje nga sherri me th*ka në Berat

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon sherrit me thika në Berat, ku dy persona përfunduan me plagë të shumta në...

Faza e fundit e konfliktit dhe fati i “Foltores”

Nga: Ergys Mërtiri Pas muajsh tensione që degjeneruan deri në konfrontim fizik, përplasja Basha-Berisha po fillon të zbehet, ndërsa revolucioni i organizuar nga foltorja shkon...