E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

lopa

Negociatat/ Ironizon Artan Fuga: Fajin e ka Macron dhe Merkel! Ai që vodhi lopën nuk ka faj fare

Akademiku Artan Fuga ka komentuar vendimin e dhënë ditën e djeshme nga Këshilli Europian, i cili votoi kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë dhe...

Me bashkëshorten dhe lopën në shtëpi, banori: Shyqyr që nuk kanë ardhur të më marrin gruan

Në emisionin “Stop” në Tv Klan ka mbërritur një denoncim për vjedhje lopësh. Banorët e fshatit Martin në Njësinë Administrative Levan në Fier ankohen...

Video/Nuk donte të shtypte lopën, shkaktoi vdekjen e 600 pasagjerëve

Të paktën 600 njerëz humbën jetën, kur treni në të cilën ata po udhëtonin u zhyt në lumin Baghmati në Indi më 6 qershor...

Aksident i pazakontë në Kashar, lopa përplas 7 makina (video)

Pasditen e djeshme një aksident i pazakontë është shënuar në afërsi të Kasharit. Futja e një lope në autostradë, ka përfshirë në aksident 7 makina. Fatmirësisht...

‘Qumësht i freskët’, lopa ushqehet te kazanët e mbeturinave në kryeqytet

“Një lopë kullot e qetë në kryeqytet”. Për shumëkënd që e dëgjon duket fjali u duket pa kuptim. Nëse turistët do shihnin në Indi...

Video/S’do ta besoni, edhe lopa është bërë e famshme me këtë kërcim

Trendi më i ri i rrjeteve sociale është që të kërcesh në të njëjtën kohë, kur makina është në ecje. Sigurisht që para se...

Po mua, lopa me ka bërë? Motra zemërohet keq me Besin

Bes Kallaku ka bërë një urim mjaft emocionues sot me rastin e Ditës Ndërkombëtare të gruas. Ai ka uruar 3 femrat e jetës së...

Të fundit

Arrestimi i Ramës/ Bylykbashi: Kryeministri të sqarojë të vërtetën

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ka reaguar me anë të një statusi në Facebook pasi kryeministri Edi Rama rrëfeu për mediat italiane se...

Përgjysmohen pagat e deputetëve/Ruçi u dërgon letër krerëve të institucioneve

Ditën e sotme u zhvillua një mbledhje e posaçme e Byrosë së Kuvendit të Shqipërisë, ku u vendos që paga e deputetëve të përgjysmohej...

S’ka më vende në spitale, Spanja liron 11 hotele për të infektuarit

Në luftën ndaj koronavirusit, mësohet se Spanja ka liruar 11 hotele për të infektuarit. Këtë e ka konfirmuar Qeveria në një deklaratë, e cila...

S’ka më shtrëngime drastike, zbardhet vendimi më i fundit i Ramës

Teksa Shqipëria ndodhet në izolim total, e ku blerjet bëhen vetëm nga një anëtar i familjes dhe me orare, një lajm i mirë vjen...

“SHBA qëndron krahë Shqipërisë”, mesazhi i Ambasadës Amerikane

Ambasada Amerikane në Tiranë, teksa ka kërkuar maturi dhe vetëndërgjegjësim nga ana e qytetarëve lidhur me pandeminë, po kështu jep mesazhe të forta për...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT