E diel, 31 Maj, 2020
18 C
Tirana

Etiketa

Klodiana Lala

Gazetarja: Pse udhëtonte me shofer prokurori Arjan Ndoja

Gazetarja Klodiana Lala ka analizuar rastin e atentatit ndaj prokurorit, Arjan Ndoja të ndodhur pasditen e sotme. Në një lidhje direkte për ‘News24’ nga vendi...

Vrasja në Kavajë/ Klodiana Lala zbulon detaje të reja: Nuk ishte krim pasioni por…

Dalin të tjera detaje në lidhje me vrasjen e ndodhur në Kavajë, ku polici Bledar Toçi vrau në banesën e Marsida Qatjas, shtetasin Dritan...

“Bën gërr-gërr kot”, plas sherri mes Anila Bashës dhe Klodiana Lalës

Debati i ashpër mes dy gazetareve, Anila Bashës dhe Klodiana Lalës për vendimin e gjykatës ndaj Saimir Tahirit. Gazetaret Anila Basha dhe Klodiana Lana...

Dosja 184/ Lala: Arta Marku fshihet pas gishtit, Prokuroria e Dibrës s’e heton dot

Gazetarja e njohur, Klodiana Lala ka komentuar ngjarjet në lidhje me dosjen e shumëpërfolur 184, në të cilën shfaqen zyrtarë të lartë të shtetit...

“Me dyer metalike”, Klodiana Lala zbulon çfarë do të ndodhë në protestë

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për “News 24” se protesta e opozitës së bashkuar pritet që të jetë e qetë. Kryedemokrati Basha ka thënë...

Bashën do e marrin me forcë apo do shkojë vetë në Prokurori? Përgjigjet Gazment Bardhi

Kreu i PD-së Lulzim Basha është thirrur pak ditë më parë në Prokurori si i pandehur për lobimin e ashtuquajtur rus, mirëpo ai nuk...

Klodiana Lala plas deklaratën ‘bombë’ për Arta Markun: Mori ndihmë mjekësore dhe…

Gazetarja Klodiana Lala tha se kryeprokurorja Arta Marku, parapëlqen që të mos hetojë çështjet e mëdha. Moderatori i emisionit “A Krasta”, Adi Krasta, e...

“Më ka surprizuar”, Klodiana Lala tregon takimin me gazetarin gjerman që nxori përgjimet

Gazetarja Klodiana Lala ka folur lidhur me përgjimet e publikuara sot nga gazetari gjerman, Peter Tiede. E ftuar në “Opinion” në News 24, Lala tha...

“Trondit” Klodiana Lala: Policia është e fjetur dhe e pafuqishme ndaj krimit  

Gazetarja e njohur investigative Klodiana Lala, është e mendimit se policia është e pafuqishme ndaj krimit. Duke qëndruar në të njëjtën linjë, ajo e...

Rrëfehet Klodiana Lala: Kur pashë plumbat në muret e shtëpisë, u tmerrova për vajzat e mia

Rreth 6 ditë pas sulmit me armë zjarri në banesën e prindërve të saj, gazetarja Klodiana Lala ka treguar ngjarjen e rëndë në rubrikën...

Të fundit

Publikohet fotoja/ Kush është 65-vjeçari që abuzoi me 15-vjeçaren

Së fundmi është bërë publike fotoja e 65-vjeçarit i cili abuzoi seksualisht me një 15-vjeçare. Ai quhet Abaz Doku dhe sikurse është raportuar më herët,...

Greqia hap fluturimet më 15 Qershor, kushti që vendos për disa zona

Duke nisur nga 15 Qershori, Greqia do të hapë fluturimet ndërkombëtare në aeroportin e Athinës dhe të Selanikut. Mirëpo ka një kusht! Sipas Agjencisë Europiane të...

Thaçi: Kurti po e cenon partneritetin me SHBA-në dhe BE-në

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kundërshtuar vendimin e qeverisë në detyrë të Kosovës për të zgjeruar masat e reciprocitetit me Serbinë. "Me vendimin për...

Çfarë po ndodh? Shtyhet mbledhja e Këshillit Politik

Mbledhja e Këshillit Politik të Reformës Zgjedhore e parashikuar për në orën 17:00, është shtyrë për në orën 19:00. Raportohet se kjo shtyrje ka ardhur...

Bardhi: Vendi në krizë, Rama udhëton me avionin e Air Albania-s në Paris

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi në një postim në rrjetin social Facebook shprehet se kryeministri Edi Rama “duke shfrytëzuar avionin e...
WhatsApp KONTAKTO TT