E enjte, 29 Tetor, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

Klodiana Lala

Çmimi i BE për gazetaren Lala, Basha: Mesazh për drejtësinë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka bërë thirrje drejtësisë të hetojë krimet elektorale që sipas tij, kanë ndodhur gjatë zgjedhjeve lokale të...

“Njerëzit menduan se ishte tërmet”/ Shpërthimi në Tiranë, Gjoçi: Autori kishte pamje

Ish-drejtuesi i Policisë së Shtetit, Ilir Gjoçi, ka komentuar atentatin e ndodhur mbrëmjen e djeshme ndaj Preng Gjinit. I ftuar në emisionin “Real Story”, Gjoçi...

Lala: Vëllai i Preng Gjinit u ekzekutua në prani të gruas dhe fëmijëve

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të tjera lidhur me atentatin ndaj Preng Gjinit, të cilit iu vu tritol në makinë. E ftuar në emisionin...

“Noizy e ndihmoi të dilte nga burgu”, gazetarja nxjerr detaje nga varrimi i Hekuran Billës

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar disa detaje të reja, lidhur me atentatin ndaj Hekuran Billës. Lala ka treguar në emisionin “Opinion”, se e kishte...

Plagosja e Çapjas/ Lala: Një 8-vjeçar, dëshmitari i vetëm, çfarë pa ai

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” komentoi atentatin ndaj Ardjan Çapjas. Ajo deklaroi se gjendja e tij shëndetësore aktualisht është kritike. Teksa...

Si paraqitet gjendja e Ardjan Çapjas? Përgjigjet gazetarja Klodiana Lala

Mëngjesin e sotëm iu bë për herë të tretë atentat Ardjan Çapjas. 55-vjeçari mori një plumb në shpatullën e majtë, ndërsa aktualisht ndodhet në Spitalin...

‘Tërmet’, Blendi Fevziu ndjen lëkundjet LIVE në emision

Duket se moderatorët shqiptarë, ia kanë marrë dorën me lëkundjet e tërmetit. Një lëkundje tërmeti u ndje dje rreth orës 22:23 në Tiranë dhe...

Keni marrë ndonjë gjë sot? Sherr në emision, Rama “bën për një lek” gazetarët

Emisioni i sotëm “Opinion” është shoqëruar me debate të forta, ku ka patur ngritje zëri në të shumtën e rasteve. Kryeministri Rama, në jo...

“Ju jeni tap-topi, mbylle gojën”, Rama flet për foton me Ardian Çapjen

Kryeministri Edi Rama ka folur në "Opinion" për fotografinë me Ardian Çapjen, të realizuar në një hotel në pronësi të kësaj familje në Elbasan....

27 minuta video/ Klodiana Lala flet për pamjet e rënda nga rrëmbimi i Prengës

Në emisionin "Opinion", janë publikuar pamje të videos së kamerave të sigurisë ku shfaqen momentet e zhdukjes së trupit të pajetë të Jan Prengës,...

Të fundit

“Sigurimi i Shtetit instaloi pajisje radioteknike për të na përgjuar”

Sajmir Maloku Memorie.al publikon disa nga historitë e panjohura të Sajmir Malokut, ish-inxhinier ushtarak që ishte diplomuar me ‘Medalje Ari” në Universitetin e Tiranës, i...

Partitë e reja si një “rilindje” për opozitën

Nga: Alfred Peza Krijimi i partive të reja politike, po përjetohet me emocione të përziera, nga grupe të ndryshme shoqërore në varësi të raporteve të...

“Ne ia dolëm”, Agron Llakaj me bashkëshorten shërohen nga COVID-19

Agron Llakaj së bashku me bashkëshorten, kanë fituar betejën me COVID-19. Ai ka rrëfyer se për 20 ditë kanë qenë të infektuar, dhe tashmë...

Lëreni Lulin, të ketë të paktën armiqtë e vet

Nga: Mero Baze I gjithë ky debati mbi agresionin e Lulzim Bashës ndaj Topallit, Patozit, Murrizit apo Hajdarit, vlen si debat etik, por nuk është...

Sherr me Luanën gjatë emisionit? Rezarti rikthehet në “Shiko Kush Luan” (VIDEO)

Pas largimit të tij nga emisioni “Shiko Kush Luan”, Rezart Veleshnja ka qenë emri më i lakuar në mediat rozë. Menjëherë vendin e aktorit...